Kaykay almak istiyorum ama... ?

Geçen seneden beri hevesliydim ama kısmet bu zamanaymış. Yarın kaykay almayı planlıyorum ama bir bakayım yorumlara nasıl sürülürmüş falan dedim herkes olumsuz yorum yapmış çok zor aşırı zor vs vs. fikrim değişti sanki birde size sorayım dedim cidden abarttıkları kadar zor mu bu kaykay normal kayıcam yani nesi zor olur ki bunun.-. zor mu olur.-.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ajan bak eskiden kaykaycı olarak söylüyorum hiç o yorumlara aldırış etme sen. hem beden hareketleri hem aklınla beyninin uyumunu geliştrebileceğin bunun yanında aşırı lezzetli bir aktivitedir. illa kaykay alıp ollie, flip yapman gerekmiyo sadece sürerken bile eğlenirsin. alışıp kavradıktan sonra zaten hareketleri ezer geçersin. ama kaliteli bir şey al ^^

2|0
    0|0
    • Kaliteli bir şey aalmayı planlıyorum ama bu seferde yapamazsam beceremezsem boşuna masraf olur

• 'keşke devam etseydin' bu cümleyi hayatımda yaptığım çok şey kullanan oldu (bunun acıklı hikayesi var boşver -_-) daha beni tanımadan sana bunu da söylettim ya kendi elime çakıyorum. d, bunun acıklı hikayesi var boşver -_- benim yerime sen devam et işte. rica ederim sen kaykay sürmeyi başar kendi kararına azmine teşekkür et ajan ^^

• спасибо ^^

Erkekler Ne Diyor 4

• denge meselesi duse kalka alisirsin tabi bir tarafini kirmazsan

1|0
    0|0
  • Pateni heryerde rahatça kullanabilirsin. Marketlerde avmlerde kullanması çok güzel oluyor.

0|0
    0|0
    • bizm burada almazlar :D

• hatta almıyorlar

• Mersinde tüm avmlerde patenlileri görüyorum hiç sorun çıkmasa gerek. Sizin ordaki avm sahipleri malına cok değer veren tipler sanırım tembihlemişlerdir görevlileri :D

• paten en iyisi bence
    ,

0|0
    0|0
  • baya zor istersen güvenliğini al sonra sürmeye başla pes etmeden sürersen 1 ay sonra usta olursun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öğrenince çok kolay denge meselesi sonuçta, bir haftaya kalmaz öğrenirsin :D Tabi ben öğrendim ama kayacak pek bir yer yok paten aldım heryere onla gidiom :D

1|0
    0|0
    • Bende paten alacaktım normalde ama ben süremem korkarım :D

Yükleniyor...