Kapat

Arkadaşlar ben zayıf bir kızım ve fiziğimde düzgün fakat popom çok yumuşak, ne yapmalıyım :(

arkadaslar ben zayıf bır kızım ve fizigimde düzgün fakat popom cok yumusak :( yani spor yapsamda yumusak hemde abartı derecede. gercekten ne yapmaalıyım? oyle selulıt yada basen sorunumda yok ama bu kadar yumusak olması bazen beni zora sokuyo hosuma gtimiyo. bi fikri olan varmı

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım sen kafayımı yedin! millet yumuşak popo hastası senin dediğine bak...

1|0
    0|0
    • saol en iyi cevap seçtiğin için ;) eyvallah yani

• :) rca ederm

• yumuşak popo hastasıyım bende o yüzden yazma gereği duydum geçte olsa.. sen neden şikayetçisinki güzelim popondan?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• biz erkeklerin hoşuna gider bence ama kendin rahatsızsan birşey diyemem ama bence hoş...

Takma kafana...

1|0
    0|0
    • hoş mu? bilmemki beni bu kadar yumsak olması rahatsız edyo:(

• ay yok o açıdan soylemedim. :)) ama yanlıs oldu farkndayım mesela annem ablam yakın kız arkadaslarım bide onun dsnda eski sevgilm

• Sen milletin dmesine takma :) bence çok sexy ;)

• Koşu yap,tabi güzenli olarak.

Bisiklet sürmesini biliyorsan bisiklet sür,çünkü bacakların ve kasların çalışıyor.

Yüzmede etkili,ayaklarına paletler tak ve yüz.Ağırlık oldu mu onları hareket zorlaşır ve kaslar daha fazla sıkışalır.

1|0
    0|0
    • evet palet fikri güzeldi tesekkur ederim:). bısıklete de biniyorum yaz geldii zaten:) yürüyüste yapıyodum

• Koşarken dans ediyordur şimdi çok kötü birşey.Two and a Half Men de Alan bir taktik veriyordu popo sıklaştırma ile ilgili..) Videosunu bulamadım ama anlatayım yapman gereken ayakta iken poponu kasıp bırakman sürekli tekrar edeceksin yorulana kadar hergün.

0|0
    0|0
  • kime göre yumuşak? sertleştirmenin en doğru çözümü tabiki spor amagarip bir fikir sendeki ... ya da öyle olmasının sebebi ne bileyim yaş kilo boy vs olabilir.

0|0
    0|0
    • 20 yasndayım 165 boyum 50 kılom var zayıfım ama gerckten yumusak ya...:(

• o zaman al da gör şimdi niye dert ediyorsun yahuuuuu:))

• tamam kızma :)

• spor, yüzme ve bisiklet daha da sertleştirir.

0|0
    0|0
  • Youtube`a "Popo sıkılaştırma ebru şallı" yaz, arada frikik videoları falan var onları geçip pilates videolarını bul. Sağ tarafta "Songül karlı sütyensiz" yazıyor, sakın ona tıklama! videonu izle ve videodakileri yap. Sıkılaşır.

0|0
    0|0
    • pilatese gercekten baslamayı dusunuyorm zatenn

• Yumuşak olması normaldir. Poponu kastığında da çok yumuşaksa asıl o zaman üzülebilirsin. Nurtopu gibi bir yağ yumağı popo sahibisin demektir.

0|0
    0|0
    • yok kastgımda sert ama normalde epey yumusak

• Bu senin yapınla ilgili bir durum. Ağır derecede spor yapmadıkça popon sert olmayacaktır. Her duruş şeklinde.

• bence yumuşak olması iyi bişey

0|0
    0|0
  • kıyamam çok zor bir durum

0|0
    0|0
  • spor yap sıkılaşsın

0|0
    0|0
    • hergün yürüyüs yapıyorum ama nafile :(

• hergün dediğin max bir aydır galiba devam et sıkılaşır ya da spor salonuna yazıl ve son olarak bu kadar takma oranı sadece sen görüyosun

• pilatese baslamayı dusunuyorum zaten tesekkrler

• Şimdi sordaki erkeklere sorsan %95 i yumuşak popolu bayan tercih eder.Bunun sana ne gibi bir sorum çıkaracagını bilmiyorum ama sen bu işi + yöne çekmeye bak mesala nasıl olumlu yaparsın.Partnerinle ilerde cisel sıkıntı yaşamazsin ki bu yüzden cinselliğiniz dahada artar.

0|0
    0|0
  • Bence kalsın severim ben öyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...