Kapat

GERCEKTEN spordan anlayanlar bir gelebilir mi?

2 ayim var gobegimi eritmem geriyor.(gonebim sarkik degil hamile gobegi gibi) kosu bandi aldim balkonda kosacagim. Dambil aldim. Iki ayda gobegim gidip vucudu mu sekillendirebilir miyim (sekillendirmekteki kastim kas degil)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eritirsin koşarak düzenli olarak yap ve yaptığın süreler eşit olsun ekmeği kes şekeri kes akşam 8 den sonra yeme 2 ayda göbek kalmaz

1|0
    0|0
    • Ama zayifim :/ kilo almak icin ekmek yemem lazim seker yağ yemiyorum ama kepek ekmek yiyorum

• Kepwkde değil tam buğday ekmeği ye dost karbonhidratdır

• Sagol tisekkurler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik de çekersen şekillenir.

1|0
    0|0
  • streç film al şeffaf
    sar göbeğine
    ne yapıyorsan yap
    koşmak yeterli olmaya bilir sanki
    yanına bişeyler de ekle ama su işini ihmal etme

1|0
    0|0
    • Gercekten spordan anlamak bu mudur strec film cok zararli yag eritmenin aksine vucuttan SU kaybina neden olur.

• yağ tuz bağlar tuz da su ilk önce ortamdan suyu uzaklaştıracaksın ki yağ erimeye başlasın.
      zaten sana su işini ihmal etmede yazdım. normalde 2 lt su içiyorsan 3 lt su iç

• Eline bir cubuk al uzun filistin askısı gibi onu arkandan gecirdikten sonra bir sağ bir sol belini döndureceksin.

1|0
    0|0
  • koşu bandı aldıysan çok güzel. koşu bandıyla kendine bir program yap ve uygula kilo verirsin şekilde

1|0
    0|0
    • Kilo vermek istemiyorum sorun da orda. Zayifim ama gobek var iste etek bile giyemiyorum cok komik oluyor gobegim etegin ustune cikiyor garip bir durum:/ yani hem vucudumu sekillendirip hem kilo almak istiyorum

• Yapicam zaten dambil aldim sonra uzun bir sopayi boyun arkasina getirip de biseyler yapiliuormus

• Evet komando hareketleri var onları uygula asıl hiç göbek felan kalmaz :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...