Hem ağlarım hem giderim diyenlerden misiniz?

rkadaşlar sevgilinizden/nişanlınızdan/eşinizden ayrılık kararı alıyorsunuz ama bu kararı siz almanıza rağmen karşı taraf ver yansın ediyorsunuz. Siz Ayrılık kararınız aldıktan sonra karşınızdaki kişi sadece durumu akışına bırakmayı seçiyor öncesinde çabalamasına rağmen.. Ayrılacağınız kişi sizin kararınıza sizin veryansın laflarınıza hiç cevap vermiyor ayrılmak isteyen bitirmek isteyen siz olmanıza rağmen karşı tarafa ateş püskürende siz siniz ?

Bu psikoloji nedir hangi düşüncelerle insan bu psikolojiye sahip olur ya da bu psikolojideki kişinin amacı ne olabilir ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ayrılmak istemiyor ama karşı taraf o kadar aptal ki bunu anlayamıyor yada anlamak istemiyor. Bitiren tarafın veryansın etmesi aslında kurtarması için çağrıdır karşı tarafa, karşı tarafsa kurtarmaya çalışmak yerine susup akışına bırakıyorsa ortalığı dağıta dağıta gitmesi normal, gidenin.

0|0
    0|0
    • karşı taraf toparlamak için kendisiyle öncesinde konuştu ailesiyle konuştu ama aile ve kendisi evliliğin devamı için erkeğe şart sundu ve erkek evliliğin şartlara dayalı yürümeyeceğine mutluluğun şartlarla olmayacağına kanaat getirdiği için tekrar konuşma şansını kullanmadı...

• Bitti dediğin anda başlar ummadığın bi çok şey dur bakalım, hayırlısı..

• hayırlısı haftaya duruşma var:))

Kızlar Ne Diyor 4

• amacına ulaşmış işte,amaç belli delirtmek..sorundaki ;;bu kişinin amacı ne olabilir derken karşı tarafı kastettin ise,ayrılmakmı istiyorsun buyur demiş,tepki vermemek insanı delirtir akıllı biri ve seni çözmüş biri bence blöf olduğunu biliyor:))

0|0
    0|0
    • yok blöf olduğundan değil. detaya girmek gerekirse bir boşanma aşaması ve bayan bu davranışları yapan erkekte sessiz duran ve bayanın avukatının anlaşmalı boşanma davetine icazet eden. Bayan dava açmasına rağmen halen veryansınlarda ama erkek hala suskun duruşta... :) Erkeğin duruş sebebini ortalığı karıştırmamak ve fırtına koparmamak fakat bayanınki ne olabilir ?:)

• :))) iyiki bir soru sordum ya.. Adamın tek amacı sükunet içinde sinirini üzüntüsünü yaşamak çünkü dışa vurumu sonrasında hiçbir efendilik hiç bir saygı sınırı kalmayacak ve kontrolü kaybedecek..Bu sebepten sessiz kalarak seninde dediğin gibi bir an önce konunun kapanmasını istiyor... Ama bayan ne istiyor bu davranışla işte problemimiz budur:)

• he sordunda :)))sanırım ifadelerde eksiklik var ama,kadının tavrı cidden boşanmakmı?o tavırların içeriği ne ,konu kapansın derken ne manada kapansın ?gürültü patırdı olmadan boşanılsın diyemi,eşittir biri bu durumu kabul etmiyor :D sıkıntı var tememde valla yedim kafayı:Dsende okusaa na yazdıklarını yav kıtlık başladı bende:Dözür

• Deli gibi severim gitmeyi de bilirim diyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • Sen bu kadını çok üzmüşsün. Sen sessizce iyi madem ayrıl ozman derken. O halen senin rahatlığına inanmıyor, bu kadar kolay vazgeçmene. Neden o şartı yerine getirmiyorsun da bu kadar kısa sürede vazgeçiyorsun. Evlilikte şartlar olur . Sen kolayı seçiyorsun o kadın evliliğini kurtarmaya çalışıyor Haksızsın.

0|0
    0|0
    • haklısın... Kadın gözünden..:)

• Kötülediğim bir cümle gösterir misin? İyi geceler...

• Şems Der ki... Anladım ki: İnsanlar; Susanı korkak. Görmezden geleni aptal. Affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar. Oysa ki; biz istediğimiz kadar hayatımızdalar. ... Göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar..! Bazen derdini konuşarak anlatamazsın suskunluk ta bir cevaptır...

• en son sevgilimden ben ayrıldım,çok çok severken.adam bön bön suratıma baktı işte bu yüzden ayrılmam gerekiyordu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...