Kızlar neden ofsaytı öğrenmekte zorlanıyoruz?

Malum dünya kupası devam ediyor, bolca ofsayt görüyoruz ama yine aklıma o klasik soru geldi, kızlar olarak ofsaytı anlamakta neden bu kadar zorlanıyoruz genel olarak. İlk başlarda bana saçma gelmişti ama üstüne düştükçe anladım, erkek arkadaşlar biraz anlattı uygulamalı gösterdiler bir iki kerede maç izlettiler ofsayt olduğunda gösterdiler şimdi biliyorum :) Hala ofsaytı anlamayan var mı? Erkekler siz bir kız size ofsayt nedir diye sorduğunda direk kaçıyor musunuz? :D

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler sallamayı bırakın la çoğunuz bilmiyorsunuz kızlara ahkam kesiyorsunuz ofsayt ı biliyoruz diye kızlar sizde bı sıkıntı yok emin olun Doğu erkek bilmiyor zaten sadece bildiğini sanıyor sadece futbol bilginiz az olduğu için bilmemeniz gayet normal ben ne bilmeyenler gördüm

0|0
    0|0
    • Öyleside var diyosun yani ilk defa duydum bu baya dışlanma sebebi olur erkekler arasında galiba

• Aynen öyle güzel kardeşim :-) güzel bir yaklaşım

• Teşekkür ederim hanımefendi :-)

Erkekler Ne Diyor 24

• Sızde o zaman sunu sorun madem ben ogrenmek zorundayım szınde bıldıklerınıze erkekler ogrensın bakalım emın olun ısıne gelen kısmı ogrenır zoruna gıden zor gelenı banane mecburmuyum benı ılgılendırmez der emın olun mecburıyetınız yok ama suda gercek bılırsenızde zararı yok en azından yabancı kalmazsınız duydugunuzda :) sorun yok ıstedıgınızı yasayın mecburıyetınız yok zaten bılmemız gereken aslında o akdar onemlı seyler varkı hayata daır bunlar yanında bır hıc

0|0
    0|0
  • temeli olmayan şeyin çatısı olmaz. daha defans ne orta saha ne kaleci ne nasıl vuruş yapılır nedir ne değildir bilme sen ofsaytı öğrenmeye bak olmazki:) bu "otomobilin hiç bişeyini bilmeyenlere pistondan enerji nasıl üretilir de araba gideri anlatmak gibi bişey. az üstüne düşmeleri gerek sadece o

0|0
    0|0
  • emin ol bildiğini zanneden birçok erkek bile bilmiyor ofsayt nedir? :) hele ki bu sene başında getirilen aktif-pasif yorumlamalarındaki yeniliklerden sonra birçoğu sınıfta kalacaktır :) ayrıca sorsan %90 futbol aşığı kural kitabını görmemiştir bile :)

0|0
    0|0
  • makyaj bakım desek sıradan bin tane ürün sayarsınız :D

0|0
    0|0
  • bilmeyiverin kardeşim ne olmuş? sizinle oturup ofsaytı tartışacak değilim. gidin biz maç izlerken bir şeyler getirin, bide tvnin önüne geçmeyin çok daha makbule geçer:D

1|0
    0|0
    • Türk erkeği geldi dağılın kızlar :D

• Yok almayım kalsın o zaman :)

• hahaha sen çok fenasınnnnnn

• anlatırım neden kacayım anlamıyorsa kacarım :))

0|0
    0|0
  • Pele'nin dediğine göre golü saymamak için çıkarılan bir kural o açıdan iyi :) Ama biraz saçma haklısınız ama mantığıda var tabi ki. Adamın önüne gerilirsen topu göremez v. s.

0|0
    0|0
  • Çünkü iyi bir futbol bilgisi gerekli. Pozisyonu o dikkatte takip edemediğiniz için ofsaytı en fazla ihtimalle dondurulmuş pozisyonda anlayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Peki anlatırmısın bakalım doğrumu öğrenmişsin

0|0
    0|0
    • senin takımın en son oyuncusunun (kaleci hariç) önünde bizim takımdan biri veya birileri varsa onlara pas verirsen ofsayt oluyor :)

• pas atılmıyorsa ofsayt neden olsunki:) buz dağının görünen yüzünü öğrenmişsin ama efferin notun
      6,5 dan 7 :/

• ne bilim ben sadece ofsaytı öğrendim pasifini aktifini değil :)

• Hepiniz biliyorsunuz da işinize gelmiyor :))

Futbol ile ilgili bir erkeğe sorabilecek başka soru bilmediğinizden kaynatmak için sorduğunuz düşüncesine sahibim :)

0|0
    0|0
    • Yok be cidden anlamayanlar var :D

• ya ben biliyorum öğrendim zaten bilmeyenler var diyorum :D

• Tamam be onlara bu örneği anlat :)) Sen akıllısın sana sözümüz yok :D

• halbuki kızların kafası ince noktalara hep çalışır

0|0
    0|0
  • Valla soruyu şikayet ederim :D

0|1
    0|0
  • biz de zorlanıyoruz kızlr rahat olun

0|0
    0|0
  • Her kızın az da olsa futbol bilgisi olmalı bence :D

0|0
    0|0
  • kızların ofsaytı bilmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • hiç denk gelmedim ama soran olursa bir pes 13 maçı yaparız

0|0
    0|0
  • Herkes herşeyi anlayamamalı zaten, uzmanlık alanlarınız farklı yani..

0|0
    0|0
  • futbola ilgi duymadığınız ve tam anlamıyla futbolu bilmediğinizden dolayı ;)

0|0
    0|0
    • Futbol için şey diyolar 22 kişi ile oynan ve sonunda Almanların kazandığı bir oyun diyorlar doğru mu bu? :D

• hiç işim olmaz :) ben milli maçlarda Türkiye'mizi izlerim sadece gol olunca sevinirim, hepsi bu :)

• ilgi duymuyorsan ofsaytı falanda boşver bu kadarıda yeter :)

• soru aslında kızlar ofsaytı neden öğrenmek istiyo olmalıydı

0|0
    0|0
  • Ben bile 12sinde öğrendim :D

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0
  • kapasiteniz sınırlı

0|0
    1|0
    • niye hakaret ediyorsun

• Herkes herşeyi bilemez, böyle bir zorunlulukta yok.
      Mesela sen kompanzasyon hesabını biliyor musun? Bilmiyorsan bu senin kapasitenin sınırlı olduğu anlamına mı gelir? Hayır gelmez. O yüzden cevaplarınızda biraz dikkatli olursanız memnun oluruz.

• hakeret etmıyorum. kendine hakeret olarak algılıyosun cunku bunu ıstıyosun

• Futbol bilginiz az

0|0
    0|0
  • s4 m

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ilgisini çekmiyorsa anlamıyor çünkü üzerine düşünmüyor önemsemiyor
    erkeklerin bile biliyorum diyenleri anlatmakta zorulanıyor
    ve bir tek bunu bilince insanlar hayatın anlamını çözmüş gibi komik tavırlar içerisine giriyorlar
    abartılıyor...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Ofsaytı biliyorum.

0|0
    0|0
  • türümün yüz karasısınız aptal damgası yedik ofsaytı bilmeyenler yüzünler. mehh

0|0
    0|0
  • hiç anlatılmadı merak etmedim ^^

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ne olduğunu anlattılar kaç kez ama anlamadım:D

0|0
    0|0
    • izle izle anlrsın :)

• hayır ftr okuyorum ben anatomiyi geçtim geçen sene ama şu anda temel şey anatomi bütün derslerimiz anatomi üzerine kurulu o yüzden zorlanıyo insan 1. sınıfta tıp hocaları giriyodu bize ve biz kasları sadece 2 ay gördük çok yüzeysel kaldı hiç ilgi alanımız olmayan sistemlerle uğraştık hep ama şimdi kas konusunda çok zayıfım çünkü kasların adan zye herşeyini bilmek şart oldu

• Hadi ya kötü olmuş Allah kolaylık versin ne deyim :( Elektrik-Elektronik bir konu olsaydı ben yardımcı olurdum ama sizin derslerden birşey anlamiyom ki :(

• belki ofsaytta beni anlamıyordur kasmaya gerek yok -.-

1|0
    0|0
  • Dogru anlatan olmamistir size, birinin anlatmasina bile gerek yok zaten macta da gosteriyorlar neden bazılarının anlayamadigini bende çözemedim

0|0
    0|0
    • bencede zaten ben maçta görüntüyü durdurup gösterdiklerinde olayı çözdüm :)

• kızları bilmem de 10 yaşından beri biliyorum ofsaytı da endirek serbest vuruşu da. şimdi onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • Ben anlamadım hala :)))

0|0
    0|0
    • ofsaytı bilemeyen kız kaçın kaçın :D Diyolardı eskiden bana, sanada derler dikkatli ol :)

• cihangir'in arka sokaklarında izbe bir binaya yaslanıp şarap içen iki bünye...

+ nasıl düştün buralara...
      - ben çok zengindim.. parayı borsa'da batırdım... sen?
      + mutlu bir ilişkimiz vardı... bir gün birlikte maç seyrederken "ofsayt ne?" diye sordu... açıklamaya çalıştım... yemin ederim. sonra bir an sinirlerime yenik düşümüşüm... mahkemede 20 yıl verdiler... şimdi de burdayım.

• Ahahha. Çok güzelmiş :))

• bence biz anlamamakta zorlanmıyoruz, anlatamıyorlar :D ben de biliyorum.

0|0
    0|0
  • Anlamayan gerizekalidir

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum ben ya birkaç kez arkadasim anlatti çok karisik ve saçma bisey

0|0
    0|0
    • izleyip görürsen anlarsın ya anlattıklarında benimde kafamda canlanmamıştı ama izleyince gördüm pozisyon tekrarlarında falan durdurup gösteriyolar anlarsın o zaman :)

• ben hala ofsayt nedir bilmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...