• Sor
  • Bence

Akşam saatlerinde spor yapmak işe yarar mı?

Kilo vermeye çalışıyorum ama sabah saatlerinde spor yapamıyorum ancak akşam saat 5-6 gibi spor yapmaya vaktim oluyo. Bu saatlerde spor yapmak kilo... Daha Fazla

En İyi Görüş

• tabiki hocam hiç farketmez önemli olan yakılan caloridir. hiç şüphen olmasın

Erkekler Ne Diyor 11

• Yarar yarar. yeter ki yap. spor güzeldir

• bence spor yapmak için en güzel saatler

• Ben kilo verirken herşeyi yiyorum,çikolata tereyağı bal aklına ne gelirse evde ne varsa ama tadımlık yiyiyorum.Saat 18 den sonra yemek yememeye çalışıyorum.Akşam 6 dan sonra yemek yerim bizim evde geç akşam yemeği yeniyor dayanamıyorum diyorsan;ya erken yatacaksın yada evde yemek yeniyorken dışarıda olacaksın bunun başka çaresi yok.Saat 20-21 gibi koşuya çıkıyorum, çıkmadan önce tartılıyorum,en az 1 saat koşuyorum duş alıp tekrar tartılıyorum 1 kg ile 800 gr düşüyorum.

• sabah akşam farketmez yeterki spor yap önemli olan o zaten

• spor yaparken dıkkat et, sporu bilinçsiz yapıyorsan bu sana fayda yerıne zarar verir haberin olsun,mesela 1 tanesi aç karnına spor yapıyorsan eğer kas erimesi olur sende . bu 1 tanesi. daha tuz kaybı,mineral kaybı,enerji düşüklüğü gibi bir cok sey var.

• sporun aksamı sabahı olmaz ama sabah daha ıyı olur dınlenmıs zıhınde bır vucutla...gune sporla baslamak super olur...

• kesınlıkle yarar tabiii...

• Uzmanlar akşam saat 4'den sonra vücudun uyku moduna girdiğini, bu yüzden de vücudun daha az randıman verdiğini söylüyor. Haklılarda...Sabah saatlerinde yapılan spor daha faydalıdır kesinlikle...

• Bunlar profesyonel sporcuların dikkat etmesi gereken şeyler,olimpiyatlara hazırlanmıyor altı üstü 5-10 kg verecek.

• Bi şampiyon kadar olmasa da bayağı bi efor sarfedecek. En randımanlı yapacagı spor saatlerini söylüyorum.

• bende o saatlerde yürüyüş yapıyorum ii geliyo

• saat fark etmez

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer spor yaptıktan sonra bir şey yemezsen faydasını görürsün.

• Spor her zaman faydalıdır.Ama kilo vermek istiyorsan akşam 8 den sonra birşey yeme gece yürüyüşleri yap koşu toksinleri atmaya birebir dene bunları zayıflarsın metabolizman normalse

• hiç fraketmiyr ablam akşam yemekten iki saat sonra yapyr hep. tabi onun yannda dövüş sanatyla ilgilenyr ama gayet işe yaryr. bende bir süre yapmştm işe yaryr gerçekten

• Yapılan araştırmalara göre insan vucudunun spora tepki verdiği en uygun saat akşam üzeri 16.00 olarak belirlenmiştir.Ancak çoğumuz iş ve okul nedeniyle bu saatte spor yapamamaktayız.Ancak sorunuzun cevabı saat kaçta spor yaparsanız yapın kesinlikle işe yarayacaktır.

• saati onemli degıl sen yeterki spor yap

• sen yeter ki enerji harca,saati önemli değil.

Yükleniyor...