GEnçler bakın, bacaklar nasıl incelecek?

Gençler ya bu bacakları inceltmek için ne yapmak lazım yahu? Sadece bacaklar için?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 'bacaklarım çok kalın, nasıl inceltirim?' 'alt bacaklarımı nasıl daha ince gözükür?' tarzı sorular görüyorum. eğer aşırı kilolu değilseniz ve bacaklarınız vücudunuza oranla kalınsa bu genetiktir. ne kadar egzersiz, diyet vb yaparsanız yapın blake lively ninki gibi bacaklarınız olmaz. ama bu demek değildir ki bacaklarınızı inceltemezsiniz, hayat boyu tayt giyemeyecek, elbiselerinizi uzun seçeceksiniz.

ilk önce fazla kilonuz olup olmadığına bakın. eğer varsa fazla kilolarınızı vermekle başlayın işe. kilo vericem diye sağlıksız beslenmeyin, kendinizi aç bırakmayın. klişe olucak ama tuz-un-şeker üçlüsünden uzak durun. ilk 2-3 haftanız çok zor olacak ama bıraktıktan sonra bir daha canınız deli gibi makarna ya da profiterol çekmeyecek. eğer ilk haftalarda canınız çok fazla karbonhidrat çekerse kepekli unla krep yapabilirsiniz. tatlı krizine filan girerseniz kuru kayısı, kuru üzüm yiyin. yok sizde benim gibi tatlı delisiyseniz kendinize 2-3 günde bir, bir parça çikolata, bir topçuk profiterol yeme hakkı verin. ama kesinlikle abartmayın.

eğer fazla kilonuz yoksa gene yukarıda dediklerimi yapın, beslenme tarzınızı değiştirin. bunu sadece bacak inceltmek için yapılması gereken birşey olarak görmeyin. bu gelecekte çekebileceğiniz hastalıklara, ileride cildinizde oluşacak sarkmalara karşı yatırım olarak görün.

işim egzersiz/fitness kısmına gelirsek. şimdi sana squat yap, lunge yap, deadlift yap, çok dirençli aletler kullan diyecekler sende onlara de ki 'go fuck yourself' bu tarz egzersizler bacaklarını kalınlaştırmaktan başka bir işe yaramaz. spor salonunda hocası bacaklarını zayıflatmak için squat ve lunge yap dedi diye hep bu hareketleri yapmış bir arkadaşım bir süre sonra pantolonlarına sığamadı. aynı şekilde merdiven in-çık, step yap dediklerinde kulaklarını kapa ve bağırarak şarkı söyle. bacaklarının üstüne üst bedeninin ağırlığını vererek yaptığın çoğu egzersiz bacaklarını inceltmez kalınlaştırır. hiit vb gibi çok direnç isteyen egzersizlerden kaçının.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ediyorum yazdıkların için aynen bu tarz egzersizler hatları daha da yuvarlaklaştırıyor

• Squat ve lunges bacaklari kalinlastirmaz inceltir benimkileri oldukça iyi inceltti ikiside. Arkadaşınız eger vücut ağırlıginin üstüne bir ağırlık koymussa o şekilde kalinlasmis olabilir ya da aynı sekilde beslenmesini iyi ayarlayamadiysa kalinlasmistir. Normalde inceltmekte cok etkili hareketlerdir squat ve lunges. Dogru beslenmeyle incelmeye kesinlikle yardimci olacak ve kalcayi sikilastiracaktir. Soran; kalcaya sekil veren ve incelten en etkili hareketlerden biri squattir. Squatsiz bacak şekillendirme olmaz. Yapmaya basladiktan bes gun sonra bile inanilmaz fark görürsün iç bacak özellikle cok guzel sıkılasacaktir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ey guzel ulkemın guzel sevımlı ınsanları neden her kafadan cıkan sesler sızı bu kadr ılgılenıyor belkı sana olacak olan tavısyeler sana zarar verecek senı mutsuz edecek uzmanlar dururken burada bunlara cevap aramak nedır saglık konusunda uzmanlar dururken onlarca kısının cevabı ıle kafa karıstırmak ne demek sen en ıyısı uzmanlardan destek al ıcın rahat olur hızlı ve en dogru sonucla mutlu olursun bol sans

0|0
    0|0
    • yok spor hareketleri falan ya :) sağlıklı bir insanım spor hareketlerinin ne gibi zararı olur ki, vücudu zorlamayınca sıkıntı yok

• Madem bu akdar bılgılısın ne ısın var burada :) ALLAH senı ne etmesın emı hadı bakalım ınsallah her sey gonlunce olur sporty :)

• bakın diyorsun bacaklar yok :( neyse zaten genç de değilim

0|0
    0|0
    • yok soruya bakın manasındaydı ya :DDD üzülme üzülme resim yok diye, neyse önerebileceğin bir şeyler var mı?

• resmi göstermeni önerebilirim :)
      bacakları incelticem derken kas yapma kız:)

• bacak at bacak at

0|0
    0|0
  • bacakları göremedim

0|0
    0|0
  • Yagdır onla günde 1 saat aksam üstü kos faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • benimkide ince :S

0|0
    0|0
  • 1 tane hareket var bacak baldır eritmek için super ama anlatamıom haraketı yaparken gösterrm anca :D

0|1
    0|1
    • ee :DD nasıl kompleks bir hareket o anlatamıyomuş

• Küstüm Anlatmam :(

• peki :D

Kızlar Ne Diyor 2

• çok mu kalın ki bacakların?

3|0
    0|0
    • evet kalın buluyorum, genetik olarak böyle, hani çok zayıflasam da bacaklarım çöp gibi olmuyor ama önerebileceğiniz etkili bacak hareketleri varsa söyler misiniz?

• evet pantolon giyince fena oluyor :D

• squat diye araştır netten

0|0
    0|0
    • squat bana çok inceltici gelmiyor, daha fena olur sanki

• hım öyle ama hatları yuvarlaklaştırıyor squat, öyle bir şeye gerek yok ama bir bakayım sağol :)

• ne güzel işte yuvarlak yuvarlak :P

Yükleniyor...