Spor salonunda şişkolar olmaz mı zayıflamak için?

Bugün başlıcam. Gitmeden bir bakayım dedim. Hepsi fit hepsizayıf hepsi kaslı bir ben şişkoyum bu nasıl spor salonu ya? :((( çok utandım. bir de eski arkadaşımı gördüm çok kilo almışsın dedi. Gitmesem mi ne yapsam ya çok moralim bozuldu şişman olmaları gerekmiyo muydu :((

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Başlayanların ilk halini gördün mü peki? Tabiki de gitmelisin. Moralini bozma amaç zayıflamak zaten.

1|1
    0|0
    • Ne bileyim ya çok hevesim kırıldı :((

• Teşekkürler canım en iyi cevap için :)

• :**

Erkekler Ne Diyor 12

• Herkes zayıflamaya gıtmıyo kanks sıkılasmak ıcın form korumak ıcın de gıdenler var ama şişmanlar gıdemez dıye bı kaıde yok gıtyazıl

0|0
    0|0
    • Biliyorum zayıflama amaçlı gidenler dışındakilere saygı duymuyorum

• sen böle hemen pes edersen başaramazsın sen yeterki spor hocasının dediklerini yap başkalarının yorumlarını düşünme..

0|0
    0|0
    • Off ağlamak istiyorum çok kötü :(

• ağlamak yerine azimli kudretli olsan daha iyii olmaz mı benim gittiğim yerdede kilolu bayanlar vardı ama sonra noldu iyi çalışmayala hocalarını dinleyerek gayette kiloloranı verdiler...

• Tamam da sen kilo verdiğinde ilgilerini çekersin.. Boşver takma şimdi kimseyi.

0|0
    0|0
  • ehhehehe, doğru söylüyon:D

0|0
    0|0
  • totoyu büyütmüşsün neriman

0|0
    0|0
  • Moralini bozacagina hirslan calis onlar gibi fit bir vcuda sahip ol

0|0
    0|0
  • onlar gittiği için o şekildeler oranın amacı o zaten kilona takılma azimle devam edersen sende onlardan biri olabilirsin ! :)

0|0
    0|0
  • senden daha kilolu bir erkekle git erkek pek takmaz kafaya herkez ona bakar

0|0
    0|0
  • bizim salonda çil yavrusu gibi var ben tribe girdim zayıf olduğum için salonun sahibi bile şişman

0|0
    0|0
  • Başka bir yere yazıl.

0|0
    0|0
  • şişman olmaları gerekmiyomuydu hahaha :D:d

0|0
    0|0
  • Hayır bırakma. Vardır kilolusuda. Sadece gözüne onlar çarpmıştır.

0|0
    0|0
    • Off çok rencide edici yaaaa

• Rencide edici bir durum yok. Aşağılık kompleksine kapılmada git. Bende çok kilo verdim spor salonunda.

• 10 kilo fazlam var ama işte

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlarda orda zayıflamıştır canım takma kafana git

1|0
    0|0
    • Öyle olmuyo işte öf kendimi yemeğe vericem

Yükleniyor...