Neymar Jr mi Arjen Robben mi daha iyi futbolcu?

İki seçeneğiniz bir tercihiniz olsa hangi futbolcuyu alırsınıız, hangi futbolcu daha yetenekli ve daha çok özelliğe sahip sizce?

• neymar jr
    60% (3)24% (4)32% (7)Oy Ver
  • arjen robben
    40% (2)76% (13)68% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Neymar çok iyi futbolcu da Arjen Robben kadar olması için 40 fırın ekmek olmasada bir 15-20 fırın ekmek yemesi lazm...

0|0
    0|0
    • c. ronaldo mu daha yetenekli arjen robben mi peki?

• Ben izlediğim zaman ikisinide robben çok daha fazla yetenekliymiş gibi geliyor ama? objektif bakıyorum öyle geliyor bana mesela ronaldo robben gibi çalım atamıyor slalomlarla gidemiyor robben 40-50 slalomlar driplingler yaparak kaleye gidiyor ama agzım açık izliyorum adamı

• diyorum ya işte biri digerinden 1 fazladır kimisi için robben olur kimisi için Ronaldo ama şu bir gerçek Robben böyle oynamaya devam ederse ve Hollanda Kupayı alırsa kesinlikle Dünyanın en iyi futbolcusu olması lazm

Kızlar Ne Diyor 2

• Roben şu an bence daha iyi ama neymar genç ileride roben i geçebilir tecrübe önemli

0|0
    0|0
  • Neymar JR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• farklı tipte oyuncular
    yaşından dolayı neymar

0|0
    0|0
  • neymar çok daha iyi

0|0
    0|1
  • arjen robben daha iyi

0|0
    0|0
  • Robben babadir:))

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • robben tek geçerim

0|0
    0|0
  • Farklı oyuncular ama robben daha iyi.

0|0
    0|0
  • robben efsanedir neymar da kim oluyor

0|0
    0|0
  • Biri kariyerinin başında biri sonunda

0|0
    0|0
    • robben 30 yaşında ya

• ozaman ronaldoda 3 sezon top oynar oda 29 yaşındaki robben yeteneğiyle oynayan ronaldo fiziğiyle oynayan bir futbolcu :))

• 30 sınır degil ronalda 34 kadar gider ama bir çok futbolcu 32 lerden sonra rusya ve ortadogu brezilyaya türkiyeye gitmesi artık avrupada forma giymeleri zorlaştıgı için

• Ayakları ters kıyaslanamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...