Sesten şikayetçi olan dayıya siz olsanız ne yaparsınız?

harley davidson night rod marka chopper motor kullanmaktayım.
ve motorun gücünden kaynaklanan belli bir sesi var. dükkanımın olduğu caddeden geçerken bir dayı beni durdurdu ve direk. o motorla burdan geçerken aragazı verip durma s... kerim şeklinde konuştu. ben dayıya baktığımda ise bana öyle yan yan bakma şeklinde hakaretlerine devam etti. bende dayıya saygımdan hiç ağzımı açmadım. ama küfür direk bana yönelince hemen motoru stop edip aşağı indim. dayı hemen bir yumuşadı. :) tamam rahatsız olursun dersinki kardeşim burada ses yapma hasta var bilmemne var bizde burada a.. mcık değiliz anlarız heralde.. doğrusu dayıdaki bu öz güvene şaşırdım. :) peki siz olsanız ne dersizin bu dayıya?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kulağına pamuk

0|0
    0|0
  • Bıktırıyorlar be milleti kardeş. Senin veya motorunun suçu yok yani. Arabası olan abart taktırıyor 2. Gün. Amca'da sana patlamış olabilir.

0|0
    0|0
    • amcanın yaptığı çok çirkin bir hareketti. zaten amcaya dalıcak gibi oldum bir ara hemen geri vites yaptı sonra dedim kendime lan adam küfür etti demezler. yaşlı adama vurdu derler. frenledim kendimi.

• Aynen öyle. Değmez yani. Frenlemek ile iyi yapmışsın.

• Valla o s. kerim kelimesinden sonra ben onu s*ke s*ke öldürürdüm. Kimsin lan bana küfür ediyorsun?

0|0
    0|1
Yükleniyor...