Güç Gerektirmeden Teknikle Nakavt Edilecek En İyi Dövüş Sporu Nedir?

Güç Gerektirmeden Teknikle Nakavt Edilecek En İyi Dövüş Sporu Nedir? Örnegin Jiu Jutsu var sadece kilit hareketleriyle sende 20 cm uzun birini alt edebilrsn bunun gibi sporlar önerir misniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Judo. Karşındakinin gücünü itme çekme hareketleriyle lehine kullanma yöntemi.

0|0
    0|0
    • kaç ayda bişeyler kapabilrz

• Bilgim yok. Daha önce maçlarını izledim. Arkadaşımdan öürendiğim 2-3 tekniğini biliyorum. Güç gerektirmiyor.

• hadi ya iymiş ben sırf bu yüzden kas yapmaya başladm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Aykido arkadaşım. Bütün sporların en zarifi en seçkinidir. Sadece vucut hakreketlerinle bile karşı tarafı yorabilirsin

0|0
    0|0
    • Çin sporlarını hemen ögrenemessin en az 1 yıl gerektirmesi lazım diye duydum şöyle devam edecem o ayrı mesela ama 2-3 ayda bişeyler kapıyım en azından...

• sende sağol yalnız senden ricam garibanların üstünde deneme taktikleri hiç hoş olmuyor :D

• Asla aksine garibanları savunurum ben bu yüzden başlıyorum spora şrfszler 7-8 kişi 1'ine dalıyorlar şimdi ben karışsam bu halimle bende dayak yiyicem diyorum bişeyler ögreniyim en azından 2-3 kişiyi indirirm

• Sopa var, böyle odundan imal, tek hareketle işi bitirir.

0|0
    0|0
  • aikido... judo

0|0
    0|0
  • Judo. Rakibin gücünü ona karşı kullan. Ekstra güç istemez.

0|0
    0|0
    • waow iyimiş Sambo var o türkiye'de var mı Fedor Emelinko kendindn çok daha güçlüleri nakavt ediyordu teknikle

Yükleniyor...