Herkes beni çok mu kıskanıyor acaba bir bakar mısınız? :(?

Çevremdeki herkes toplumun içinde beni küçük düşürecek sözler söylüyor gerçekten kendime olan özgüvenimi yıktılar. Kendime bakılınca hayatımda benim gibi bir insan görmedim ahlaklı, dürüst, terbiyeli, edepli yakışıklı bir erkeğim. Sizce bu durumda ne yapmalıyım böyle giderse sonum kötüye gidecek :S

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar samimi olursan ol seviyeni koru hiçkimseye kendinden ödün verme. İnsanlar arkadaşını başkalarının yanında küçük düşürüp prim yaparlar. Müsaade etme, sen kim köpeksin de. İşine gelmiyosa siktirip gidersin de. Ben hayatımda sen ve senin gibileri barındırmam ya adam ol ya da siktirgit de. Yalnız kalmaktan korkma. 1 tane olsun sağlam olsun. Annenin babanın bile karşısında ezilmeyeceksin bu devirde. Milletin pişkin pişkin gülmesine izin verme. Belli ki seni kıskanıyolar sen de soğukkanlı ol hesaplarını kes bence.

0|1
    0|0
    • Başarılarımı, kızların bana olan ilgilerini, hayatımın mükemmelliğini çok kıskanıyorlar pek kafama takmıyorum ama bir zaman geliyo aklıma geliyor ve hayattan soğumaya başlıyorum. Bu kadar mı kıskanılır bir insan, dost edindiğimi sanıyorum bakıyorum toplumun içinde kendini üstün beni ise küçük düşürmeye çalışıyor, bu seferde toplumun bana olan bakışı küçük oluyor.

• İşte bu yüzden kes bıçak gibi ilişkini böyle insanlarla. Sessiz olursan daha çok üstüne gelip bastırmaya çalışırlar seni.

• Sessizlikten ziyade ağzımı bozmuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer çevrenizdeki kişiler gösteriş budalası ve cahilse, elit takılma çabasındalarsa, kültürsüzse, tek derdi kızlara yavşamak olan kişiler varsa, insan olmanın önemini kavrayamayan ve fikirlerin değerini bilmeyen ergen müptelası kişiler varsa, özellikle de bu kişilerin sayısı fazlaysa, dışlanma ihtimaliniz yüksektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o insanların sana dost olmadığını idrak ederek başlayabilirsin işe. Ve güvenmediğin insanları ise yanında tutmamak ikinci adımın olsun.

0|0
    0|0
    • Bir kişiyle dost edindiğimi sanıyorum kendisi de söylüyor en iyi arkadaşım sensin, dostumsun yani ama toplumun içinde örneğin benim huylarımı millete söyleyerek marifet yaptığını sanıyor, bu durumda ağzım açık kalıyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynısı bendede var sana tavsiyem o anada seninde cevap vermen ve onun küçük düşmesi emin ol mutlu bile oluyorsun :D

0|0
    0|0
  • kötü yola düş

0|0
    0|0
Yükleniyor...