Sorum özellikle erkeklere. Futbol oyun bilgisi hakkında?

Arkadaşlar takımınıza defans oyuncusu alacak alsaydınız hızlı ama oyun bilgisi ve tekniğin iyi olmayan birisini mi alırdınız yoksa hantal ama pozisyon bilgisi ve tekniği iyi birisini mi alırdınız? Mevki stoper (defansın ortası)

• Hızlı orta seviye teknik orta seviye oyun bilgisi
    0% (0)67% (8)67% (8)Oy Ver
  • Hantal yüksek teknik beceri yüksek oyun bilgisi
    0% (0)33% (4)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Defans için genelde önsezileri güçlü, ilk müdehalesi iyi oyuncular seçilir. Tecrübesi varsa da yemeğin tuzu biberi olur :D

0|0
    0|0
    • Teknik ve oyun bilgisi gurubuna giriyor yani

• John Terry Vidic Mertesacer Kompany Pepe Pique Mascherano bunlarda yavaş oyuncular

• bak hiç hızlı defans yok :) hızlıysan zaten bek oynatıolar :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• hantal adam iş görmez, bir bardağın yere düşerken kırılacağini herkes bilir ama herkes atik ve çabuk değildir.

0|0
    0|0
  • sisteme bagli takimin hucum oyniyacaksa atilan derin toplara karsi hizli birini alirdim yok daha geride kontra mi arican hantsl alirdim ki kapandigim anda savunmayi kontrol etsin toparlasin

0|0
    0|0
  • Günümüz futbolu artık kisa boylu hizli forvetlerden olusuyor. Mesela messi. Aguero. Martins. Vs vs. Gibi bunlari durdurmak icin hizli defans kuracaksin. Yoksa bir uzun topda gittn.

0|0
    0|0
  • Ramos gibi bir adam alırdım

0|0
    0|0
    • hahah :) 3. lig takımına ramos gibi adam mı alacan arkadaş :S seçeneklerden birini seçmen lazım

• 3. ligse 2. seçenek diyorum

• oyun bilgisi ve teknik geliştirilebilir ama hız kalıtımsaldır o yüzden A

0|0
    0|0
  • hızı ve fiziği olan birisini alirdim. yetişip indirsin ;)

0|0
    0|0
  • Hızlı orta seviye teknik orta seviye oyun bilgisi

0|0
    0|0
  • defansif oyuncuda hiz arka plandadir zaten cogu defans oyuncusu hizli degil bekler haric b diyorum

0|0
    0|0
  • Hızlı ve pozisyon alan oyuncu bek oynar stoper oynamaz.

0|0
    0|0
    • Öyle bir seçenek yok ki. Stoper için bir tercih yapacak olsaydın hangisini seçerdin soru bu

Yükleniyor...