Fenerbahçe-Galatasaray süper kupa finali bilin bakalım nerede oynanacakmış?

Galatasaray - Fenerbahçe süper kupa finali Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de oynanacakmış..

Şaşırdım :) siz neler düşünüyorsunuz ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• ıyı ıyı yenı stadında oynansın barii guzel secım imiş :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk duyduğum zaman , ne saçma bir iştir bu tepkisini verdim . Türkiye'de oynanacak yer kalmadı da , maç Azerbeycan'da oynanıyor diye . Hala da aynı tepkideyim . TFF yeri ve zamanı belirlemişse , tepki vermek yerine , anlayış göstermek gerekiyor .

Azerbeycan vize istemiyor deyip niyetimizi belli edelim :)

1|0
    0|0
  • Baküye 1-2 :p

Baku GFB devrededir :p

1|0
    0|1
  • niyeki bizim stadlara ne olmuş

1|0
    0|0
  • Bizzat izlemeye gideceğiz arkadaşarla...

1|0
    0|0
  • Sorun yok.

2|0
    0|0
  • tamam o stad ayvayı yedi koltuklar falan ıner yıne aşağı

1|0
    0|0
  • önce gecen sene Erzurumda oynanacak Beşiktaş-Fnerbahçe Süperkupa maçını oynatsınlarda

1|0
    0|0
  • yeter yıldırım demir ören yeteeerrrrrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • ne alaka yaa buna dair kanıt var mı . nerde yayınlandı bu haber . bence iyi olur güzel olur da .. zaten azerileri kırdık gönül alma olur fakat bu gerçek mi yoksa şehir efsanesi mi

0|0
    0|0
  • kesin değilmiş daha ama

azerbaycana da rezil olcak desene fener :D

0|1
    2|2
    • son 15 yılın skorlarını kontrol et paşam

• 15 yılı ne yapayım ben günümüze bakarım , önümüze bakarım geçmişle yaşasaydım osmanlı osmanlı diye ölürdüm ;)

• Arkadaş GS bizi ne zaman yendiki konuşuyorsun günümüze bakarım diyorsun, beraberliğimi kastediyorsun bırak bu ayakları. :))

• 2 takim kaptani top sektirsin kim once dusururse o takim elensin.Fair-Play boyle olur.

0|0
    0|0
  • daha önce almanya'da oynanıyordu olabilir bence sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Papua Yeni Gine'de oynansin. Yildirim Demiroren bi bitebilir mi, cok rica edicem?

1|2
    0|0
Yükleniyor...