Kalçayı şekillendirmek için hangi hareketleri yapabilirim?

arkadaşlar kalça eritmek için değilde sıkılaştırmak ve popoyu dikleştirmek için hangi hareketleri yapabilirim? (internetten baktığımda eritmek için çıkıyo)

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• SQUAT. mucize hareket. denenmiştir onaylanmıştır =) hemde benim gibi bir tembel teneke tarafından.. demem o ki, saatlerce vakit harcatmaz ama mucizedir =)

2|0
    0|0
    • biraz anlatırmısın ne gibi hareketler var ve ne kadar sürede faydasını gördün

• gayet güzel anlattın zaten netten baktım bende dediğin gibi çok büyük değişimler var gerçekten
      çok sağol bende başlıycam squata :)

• kolay gelsin =) yararlı olduysam ne mutlu.. =)

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla bir paten al kay... Hem zevkli. 1-2 yıla kalmaz o kalçalara kurban olsun bakanlar!

0|0
    0|0
  • Öncelikle kalça ölçünü bilmelisin, eğer ölçüsü iyiyse yok yere eritme. Sıkılaştırmak için yürüyüş ve merdiven çıkma birebirdir. Dışa kavisi ve belle olan orantısı ve dikliği esas olarak ırsidir. Özel bazı hareketlerle dikliğini çok az daha arttırabilirsin.

0|0
    0|0
    • zaten popom küçük o yüzden eritmek istemiyorum sadece dikleştirmek istiyorum

• siz dediklerimi yapın, çok faydasını görürsünüz ama çok büyük değişimde beklemeyin çünkü ırsi olan yanı en büyük etkendir. Hafif daha dikleştirmek için yapılabilecek şeyi ise burada yazmak istemiyorum

• bacaklarını iki yana aç : fazla açma ama çokta az açma kalçayı kas (sık) ikiside toplu ve dik oldu şimdi ellerini beline koy ve öne doğru eğil kalk. sabah uyanır uyanmaz ve gece yatmadan önce 50 şer tekrar ;)

0|0
    0|0
  • Bolca yürüyüş

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
  • squat yapmalısın beybi :D

0|0
    0|0
  • Baya bir kalça geliştiren erkek varmış :)

0|0
    0|1
    • hahahaha bu kapak hakkaten hava kaçırmaz süpersin dostum hakkaten öyle bizim erkeklerde maşlh taş gibi kaçla :p

• :) bende kızlardan daha fazla yorum beklerdim
      bizim türk kadınlarının en büyük sorunun kalçalar olmasının sebebini görmüş oluyoruz sanırım :)

• Yemegin salçalısı erkeğin kalçalı hesabı oldu bu :)

• Yürümek iyi geliyor bıde orayı sıkıstırcak hareketler sertlesıcek ve dik durcak anca oyle

0|0
    0|0
  • Hakan fitness youtube kanalina bak orda kadnlar icn olan videolar var

0|0
    0|0
  • dik değilse dikleşmez

0|0
    0|0
  • squat sırt üstü yat ayakların yere tam bazsın popoyu kaldır indir ağırlıkla yap bunu

0|0
    0|0
  • Woooow seksi olmk istyrsn yani :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...