Bebek yüzlü erkekler hakkında kızların düşünceleri neler?

Arkadaşlar benim sorum şöyleki, bebek yüzlü erkekler hakkındaki düşünceleriniz neler ? Özellikle kızların düşüncelerini aktarmalarını rica ederim.Mesela yüzünde hiç sakal çıkmamış, bıyıkta çıkmamış saçları hafif sarı bakımlı ve genelde kısa, vücududa genel anlamda kılsız, tipide gayet iyi ve bebek yüzlü sizce bu erkekler iyimi yoksa kötümüdr sizin açınızdan ?

Güncellemeler:
Güncelleme : Ayrıca yüzünde neredeyse yok denecek kadar sivilce ve yüzüne hep kremle baksa yüzüde beyaz ayrıca çok utangaç ve çekingen öyleki yaşıtlarının yanında fiziği nromal olsa dahi küçük gözükse vb. işte...

0|0
20|4

En İyi Erkek Görüşü

• Seni en iyi ben anlarım. Bende üniversitedeyim fakat hala sakal bıyık yok. Ama bunun bi artısı var göğüste kıl olmaması. Sen bunu kötü yorumlamışsında bence çok iyi bişey. İzlediğin yabancı filmlerdeki artistlerin %90'ı kılsız ve kaslı. Vücut çalış kaslı vücudun olsun kıl zaten istemiceksin. Ben öyle yapıyorum. Ama sakal için bişey diyemiyecegim tabiki keşke çıksa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Bahsettiğin böyle bişi ise ölürüm :(

link

0|1
    0|0
    • Tipi gösterdiğinden biraz kötü diyelim ama yüzü emin ol onun kadar temiz az bir şey daha kirlidir o kadar.

• Eleman karizmaymıs harbiden.

• çok zevksizmişsin

• Karakteristlik yüz hatlarını severim ...

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem .

0|1
    0|1
  • Allah yaratmış güzeldir.

0|2
    0|0
  • Küçük gözükmesin uzun boylu olsun o zaman bebek yüzlü erkekleri çok beğeniyorum.

Şöyle söyleyeyim erkeksi kirli sakallı olanlar bende güçlü ve karizmatik , bebek yüzlü olanlar ise romantik ve tatlı geliyor..

0|0
    0|1
  • Kimisine yakışıyoo. Kimisine ise hiç :)

Nedense ben erkeğe sakalı çok yakıştırıyorum özellikle kirli :)

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum ben:)

0|1
    0|1
  • Hoşlanmıyorum böyle erkeklerden.

0|1
    0|1
  • babyface seviyorum

0|2
    0|2
  • bebek yüzlüde güzeldir ama tercihim kirli sakkali olgun görününen erkeklerden yana daha cok olur

0|1
    0|0
  • bana hitap etmiyor. esmer erkeksi sert hatlı sakallı tipleri beğendiğim için

0|1
    0|1
  • Sarımsak sur sakal cıksın derım :D:D:D:DD::D

0|0
    0|3
    • Berberci abinin bile makarası olduk sakalların çok kalın makine almıyor diyor :(

• nidemek onumu dusuncen koyver gıtsın 20mı yasında karantı verıyorum o sakallar olusumunu tamalamıs karızmatık bırı olcen o zaman ıntıkamı nı alırsın herkesten :D

• .D inşallah.

• süper...:DD

0|1
    0|2
  • ay adonis varsa tamamdır o

0|0
    0|0
  • tatlı, sevimli. ama sadece o kadar

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmiyor erkeksi severim.

0|0
    0|1
  • sevmiyorum

0|0
    0|1
  • warmı öyle biri hani nerde?o tipleri severim..

0|0
    0|1
  • Erkek dediğin kıllı olur o ne öyle :D

0|3
    0|2
  • kişiliği önemli ,ben senin tiplerinde briyle çıkmıştım gayette olgun bir insandı yani ,küçük gösteryorsan braz daha olgun davranablirsin daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Benim kişiliğim gayet iyi şöyle anlatim sınıfta tek erkek benim 7,8 kız var bir kız benim olduğum sınıfta südyenini açıp rahatlıkla bakabiliyor zaten sınıfta sorsan kızlara en düzgün erkek doğru dürüst kim diye beni seçerler eminim buna tabi eğer yakışıklılık konu olucaksa benden iyi olnalarda var illaki ama çoğu kişi benim kişiliğimi beğenir.

Erkekler Ne Diyor 3

• bebek yüzün sakalsızlık ve bıyıksızlıkla ilgisi yok, boylada ilgisi yok..1.85 sakallı bi insan bebek yüslü olabilicegi gibi..1.60 sakalsız köse bi adam gayet iri ve at suratlı olabilir..birbirine karıştırma bu parametreleri..

0|0
    0|0
  • Sana kötü bi haberim var kızlar sakalsız erkeklere yanaşmaz ama seni beğenende birilerini bulursun mutlaka ama her kesime hitap etmezsin ,

0|0
    0|1

• Zaten kızların beni beğenmesi pekte umrumda değil beğenen kişilerde oldu şuandada var yani sorun kızlar değil ben sadece sizlerin düşücelerinizi merak ettim dışarıdan nasıl bir his uyadırdığını merak ettim.

• Bilmem dostum erkeklerin dış gürünüşüyle ilgilenmiyorum ; ) kızların düşüncesini söyledim istersen sor hepsine ;

• :) tamam sağol

• kim bu kıskandığın arkadaşın yada arkadaşların senimi kıskandı

0|0
    0|0
    • Benim başka kim olabilirki :( yoksa niye yakınayım.

• Çok doğru birçok güvendiğim kişilerde senin düşündüğün gibi düşünüyor zaten, çok sağol.

Yükleniyor...