Fenerbahçe'nin Salih Uçan'ı Roma ya kiralık vermesi ne kadar doğru bir karar sizce?

ben haberi duyunca çok üzüldüm meirelesi satsalardı salih oynasaydı iyi olurdu ileride tekrar almak çok zor olacak fiyatı çok artacak. sizce nasıl bir karar?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupadaki güçlü kulüplere biraz bakarsak; hepsinin genç ve yetenkli futbolcular için dünyanın parasını verdiklerini görüyoruz.

Bizim ülkemizde ise o başarılı kulüplerin yaşlanmış yıldızları için nasıl çaba sarfettiklerini...

Eğer büyük bir kulüp olmak istiyorsak transferde de cesur ve stratejik, keşifçi olmak lazım. Yoksa büyük takım olmak bizim için hayal olmaya devam edecektir.

Salih Uçan satılmamalıdır. Hatta varsa paf takımda yetişen yetenekliler, onlara resmi müsabakalarda tecrübe için şans tanınmalıdır. Özgün olunmalıdır, taklitçi değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Degerlendiremedikten sonra sans bulamiyorki çocuk ama baya yetenekli gelistirse kendini baya iyi isler yapabilir

0|1
    0|0
  • Romada yedekde oturmasa bari cocukcagiz.

0|1
    0|0
  • Bence bir bakımdan güzel oldu. sonuçta çocuk çoğunlukla yedekteydi. en azından orda kendini geliştirsin onada yazık.

0|1
    0|1
  • ya off futboldan sıkıldım artık ama dünya kupası çok güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu transfer olursa eğer salih en az 2 yıl bile olsa totti, de rossi, strootman gibi tecübeli oyuncularla bu yaşta maça çıkar, ligde kendi yaşıtları insigne, berardi, gabbiadini, pogba, balotelli, kovacic, tecrübeli pirlo, hamsik, montolivo gibi tecrübe abidesi oyuncularla maçta karşı karşıya gelir, serie a nın atletik ve sert futboluna uyum sağlayıp kariyeri başarılı olmasa bile büyük şeyler yapar

0|0
    0|0
  • İsabet karar olmuş.

Türkiye' de oyuncu gelişmez, Türkiye yaşlı oyuncu alıp lig şampiyonluğuna yarışır anca.

Geliştirsin kendini, kariyeri yükselir, disiplini artar, kendini bulur. Sürekli oynaması gerekiyor onun, oynasın da :)

Zaten bonservis Fenerbahçede olacak, her türlü fener kar edecek =)

cut.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe de gelişmesi zor çünkü şans verilmedi birde 15 milyon avro verirseler satın alıyorlarmış gitmesi kötü olur.

0|1
    0|0
  • Salihi kiralayıp sezon sonu geri gelicekse bence fena değil ama alma opsiyonuda Romadaysa tabiki Fnerbahçe adına kötü olmuş Salih iyi oyuncu ve çok genç..

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu bence kurtuldu çocuk ersun yanalın yabancı sevdası yüzünden takıma giremiyordu belki kıymetini bilirler akılları da başlarına gelir, inş geri almak isterlerde 30 milyon bonservis isterler bizim yönetime müstehak

0|0
    0|0
  • Forma kapamadıki bu sezon oynasın geliştirsin kendisini

0|1
    0|0
  • Ufku Açılır İtalyan ligi iyidir

0|1
    0|0
  • adam burada 2 mac üst üste oynayamadi orda banko kadroda olur en azından

0|0
    0|0
  • bende üzüldüm ama salih için sevindim çünkü bu ülkede gençlere gerekli değer verilmiyor ve yok olup gidiyorlar sonra avrupada öyle değil fenerde kalsaydı oynamıyordu zaten yok olup gideceğine kendini ispatlıyacagı bir kulübe gitsin daha iyi

0|0
    0|0
  • Opsiyon hakkı verilmedilerse kiralamak doğru bir tercih.

0|0
    0|0
  • Vi insan kendini bir yerde gelişti deniyorsa başka bir yere gitmesi onun yararınadır

0|0
    0|0
  • iyi olmuş iyi

0|0
    0|0
  • kendisi oynatmayacaksa genç yeteneğin önünü açmak adına örnek davranış

0|0
    0|0
Yükleniyor...