Içimdeki şüpheler... Ben ne yapayım?

arkadaslar yaklasık 2 yıllık bi iliskim var bundan 7 ay önce bazı olaylar yasadık sevgilimle benı acayip etkiledi hayatımın sorunu oldu .. belki büyüttüm biraz ama ben unutamıyorum ıste o unuttum sanıyor herseyi aldatma falan degıldi kısaca bı kız vardı bana sürekli mesaj atıyordu ayrıl ondan falan sevgılımde gidip o kızla konusup benı sevdıgını soylemıstı kızda bana gelip seni çok seviyor demişti o günden sonrada daha konusmadık ... yazmadı ... ama bana kızın mesaj attıgı sure içinde söylediklerini ben unutamıyorum kısacası boyle sorunumun sevgılımede yansıtıyorum galiba moralımın bozuklugunu cok fazla takıyorum kafaya o unutturmak ıcın elınden geleni yaptı bana 7 aydır çok güzel günler yasattı benı öpemezken bıle dogal karsıladı yinede ayrılmadı hıc bı sekilde yararlanma yok ailesiyle tanıstırdı gecen hafta ailesinin ve kendısının cok istegi üzerine .. ablasıyla zaten tanısıyorduk cok güzel günler gecırdık sımdı ailesinide çok seviyrum .. ama geçmişte ki sorunlar benım kafamı karıstırıyor bazen gecelerı bile uykum kacıyor aklıma gelınce fazla takıntılıyım ben ne yapıyım lütfen yardım edın .. artık bazen olmasa daha mı iyi olurdu diye bile dusunmeye basladım onuda cok seviyorum ama bu takıntılar benı bıtırdı ne yapıcam ben ..

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle aşırı takıntılısın adamla bir cinsel müsanasebetin olmadığını düşünüyorum ve başka birisinden etkilenmesi bence çok olağan dışı bir durum değil neticede hiç birimiz robot değiliz bunun dışında adamın seni sevdiği ve seninde onu sevdiğin çok belli ama sen ne yaparsan yap bu düşüncelerden bu şekilde kurtulamassın senin kendine onu sevdiğini ıspatlaman lazım ayrıca bu düşüncelerini şu anda o da hissediyordur böyle düşüncelerin olduğunu tahmin ediyordur ve o yüzden bu kadar üstüne düşüyordur. aslında yapılması gereken şey seni kendi haline brakması biraz insanları seyret o zaman anlarsın onun ne kadar iyi bir adam olduğunu unutmaki o adama şikayet ettiğin şeylerin farkında olarak aşık oldun inşallah anlayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• kafana bu kadar takma geçmişe takılı kalırsan bir geleceğin olmaz,her şey yolunda gider boşu boşuna mahvetme.

0|0
    0|0
  • Takıntılarından kurtulman lazım.2 yıllık sevgiline inanmıyorsun da tanımadığın bir kıza mı inanıyorsun?Üstelik kız gelmiş sana gerçeği de söylemiş.Seni seviyor sevgilin geçmişe bu kadar takılma.

0|0
    0|0
  • 2 yılını paylastıgın bır adam var ve adamı kuruntularla yıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...