Zayıfım. Koşu yaparsam iyice zayıflar mıyım?

Kilo vermek için değil, fit ve sportif olabilmek için sabahları koşuya gitmeye başladım ama çevremdekiler zaten çok zayıfsın iyice zayıflarsın diyor sizce de öyle mi olur?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları koşman çok iyi. koştuktan sonra egzersiz yap ama yemeği kesme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beslenmenize dikkat edersiniz olumsuz etkisi pek olmaz. AMA sağlıklı / fit olmak için sadece aerobik egzersizler yetmez. Anaerobik (ağırlık antrenmanı vb.) egzersizler de yapmalısınız.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Şöyle bişi yok ben zayifim vucudumun spora ihtiyaci yok ! vucudun kalbin cigerlerin tün organlarin spora ihtiyaci var sabahlar koşman bir kere çok iyi imkanın varsa sabahlari denize yakın blğelerde koş 2 haftaya kalmaz kendini çok dinç hissetmeye başlarsin merak etme iyice zayiflamassin kalçalarin bacaklarin şekillenmeye başlar daha hoş ve sportif bir görüntü olur kup kuru ıstaka gibi olmak saglıksız

0|0
    0|0
  • çok dozunu arttırmadan yapaarsan fit kalırsın ama yemeden içmeden kesme normal hayatına devam et ona koşmayı ekle dozunu arttırma günlük 20 dk hafiftempo koş mesela

0|0
    0|0
  • Zayıf olman spor yapmana mani olmamalı. Yeterli besleniyorsan zayıflayacağını zannetmem.

0|0
    0|0
  • uçar gidersin mazallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...