Bugün ne yemekler yapmalı?

Günün menüsü sizce bugün ne olmalı arkadaşlar karar veremedim fikirlerinizi alalım :)

Güncellemeler:
içli köfte ve, analı kızlı çorbasında karar kılınmıştır :D

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ana yemek olarak Mantı-kuru köfte-kuru fasulye-bezelye yemeği bunlardan biri güzel olurYanınada güzel bir salata ve yayla çorbası iyi gibi.Aslında isimsiz yaptığım yemekler geldi aklıma :))

0|0
    0|0
  • karpuz peynırı cok ozledım ben... hala yok ıstanbullarda... bır de karnı yarık olursa severım, yanına et sulu pılav =) coraya gerek yok arkasından kazan dıbı =) bu menuyu sunan her kıza asık olabılcek kadar cok sevıyorum =)

0|0
    0|0
    • bizim burda karpuz var sen istanbulun neresinde yaşıyorsun :D o değilde kavunlar bu sene harika

• tencereyi bitirdin bana hala adres gondercen bak =) ben cıraga tabagı ayarlattım senı beklıorum =)

• hahhahaha :D

• Aç kalsam da olur malesef

0|0
    0|0
  • pilav, üstüne kızartılmış davuğ eti, yeşil fasulye içine parça et, nefis bi salata, soğan tuz ekmek, kola :)

0|0
    0|0
  • Mangalda çipura. Yanında leziz bir salata.

1|0
    0|0
  • pizzaaaaa :// pizza yappp :) kargoyla gönderirsin bna nlr :)

0|0
    0|0
  • etli kuskus yap

0|0
    0|0
  • nolur tavuk sote pilav cacık yap azıcık da gönder nolurrrr

0|0
    0|0
  • malzeme ne var ?

0|0
    0|0
    • herşey var sen ne yapmalı onu söyle:D

• valla zeytinyağ karabiberl limon soslu bir balık çok güzel giderdi büyük balık olsun ama ve yanında güzel bir mevsim salata ve yanında da beyaz şarap yannız balığı ki önerim çipura olsun önce güzel bir tuzla bullarını tuzla temizle sonrada orta ateşte zeytinyağında pişir onu üzerine de limon z.yağı ve karabiberle sos dök

• Makarna+ ince salata :D

0|0
    0|0
  • banada fıkır verın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...