Kapat

Evde spor+protein tozu? Evet baslik kisa ben kisa. ne olacak bu halimiz :/?

Evde spora basliycam kosu bandi aldim ayni zamanda (spordan sonra) protein tozu alsam 2 ayda guzel bir fizigim olur mu? Bir de zararli mi protein tozu?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• kaç yaşındasın? ileri yaşlarda zararlı olabilir diye biliyorum

0|0
    0|0
    • 19 yasindayim

• boşver bence yinede kullanma. Sana başka daha güzel bişey tavsiye ediyim. Hergün içebiliyorsan sabah yumurta iç. içemezsen haşlamasını falan yap. sonra sabah erken spor yap. Öncelikle yüzebilirsen hergün düzenli havuza git. o olmazsa hergün basketbol, voleybol falan oynamaya çalış. o da olmazsa koşu yap ama açık alanda. :) Birde en iyi cevap seçersen sevinirim :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Ya ne tozu ne işi boş ver. Boyun ne ki senin kısa diyosun. Yapacaksan sporunu düzgünce yavaş yavaş yap

0|0
    0|0
  • whey bir sakıncası olmaz

0|0
    0|0
  • protein tozu yapılan vücut ileri yaşlarda sporu bıraktıktan sonra vücutta sarkmalara neden oluyormuş diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Kardio aleti yanlış almissin bisiklet daha faydalı ;) ağırlık calismayacaksan proteine ne gerek var? Ağırlık calissanda fazla birsey istiyecegini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • vücut gelıstırme mı yapıyorsunda proteın tozu alacaksın

0|0
    0|0
  • daha 2 sat önce haberlerde gördüm adam bu protein tozları yüzünden hastalığa yaklanmış ve bacakları kesilmiş adam kesinlikle kullanmayın diyor ne tozunu nede hapını sağlıklı ve doğal olarak yap en iyi protein işine girme lütfennnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • ilk ay vücudun yaptıklarının ne olduğunu anlamayacak zaten.
    fazla kilon varsa protein tozuna ihtiyacın yok suya ihtiyacın var.
    ilk aydan sonra düzenli devam edersen ve setleri fazla yapmak yerine doğru ve az yazpmayı seçersen değişimi görürsün.

0|0
    0|0
  • dostum toz alma bak bana ben evde yaparım her zaman da fitim düzenli bir ihtiyaçmış gibi yapacaksın yani yemek uyumak vs. kos ve kadınsı egzersizler yap 2 aya farkı hissedersin

0|0
    0|0
  • protein tozunu kesinlikle kullanmayın doğal yöntemlerle geliştirin vucudunuzu. tozların yan etkisi çok fazla aynı zaman da protein kullandıktan sonra spora ara verirseniz sarkmalar oluyor.

0|0
    0|0
  • Aslında zararlı onu alacağına protein içeren yemekler ye.

0|0
    0|0
  • Sanki anabolik çalışacaksın, protein tozuymuş.
    Pehh.

0|0
    0|0
  • Protein tozu kas yapmak için koşu bandında ne işe yarayacak ki

0|0
    0|0
  • Peyniraltı suyu (whey) tavsiye edilmiyo ilk iki ay!

0|0
    0|0
  • Koşu bandıyla protein tozu arasında nasıl bir ilişki kurdun anlayamadım

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gittigi zannetmemniz icin yazdim yani sporumu evde yapacagim ayni zamanda protein tozu kullansam zararli olur mu

• Demek istediğim şu ki; tempolu yürüyüş sonrası alacağın protein tozunun sana ne faydası olabilir ki? Kaslarını geliştirecek birşey yapmıyorsun ki.

• Protein tozuna gerek yok o kadar proteinli yiyecekler varken doğal haliyle yani

0|0
    0|0
  • Bende kullandim prrotein tozu pek zarari olmaz

0|0
    0|0
  • erkek mi olcan ne tozu mk

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozu falan kullanma bence adam gibi bir diyete başlasan daha iyi olur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...