Fitness vs bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşlar ben her sabah spora gidiyorum en az 1,5-2 saat ağırlıklı kardiyo olmak üzere spor yapıyorum. Vermem gereken belirli bir kilo miktarı var. Ben 8 dakikalık karın egzersizi videosu buldum onu akşamları kardiyo olmadan uyguulasam kötü mü olur yani illaki kardiyo mu olması lazım evde yapmam mümkün değil çünkü ama vücudum kötü bir şekil alır diye de korkuyorum...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece "size özel" hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakan Fitness HakanDemirayTv youtube kanali ve olarak Genc ve fit guzel bilgiler var burlardan yararlananilirsin

0|0
    0|0
  • Sana Tavsiyem youtubede Hakan Demiray Tv yi bul bende çalışıyorum ve çok yararlı bir dene ;)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz yapabilirsin... kardio başka zaman egzersiz başka zaman olabilir sıkıntı yok..

0|0
    0|0
  • hiç bir bilgim yok kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...