En korkunç rüyalarınız ya da deliliğin dudaklarının arasında...

rüyanızda delirdiğinizi gördünüz mü?gören varsa lütfen detaylı anlatabilir mi?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zaman oldu rüya görmüyorum.Ama bazıları aklımdan çıkmıyor değil.Rüyamda kardeşimi kaybediyordu.Çok kötü bir rüyaydı.Bir rüyamda da sevdiğim herkezin beni bırakıp gittiğini görmüştüm.Ama enson rüya içinde rüya görmendi.Uyanamadığını fark edince insan çok telaşlanıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• rüya görüyorum ama korkuç olanlardan degil günlük olaylar

ama bir kaç defa rüyamda sanki dersin 100 ton yüklemişler kalkmak istiyorum kalkamıyorum konuşmak istiyorum olmuyor başımı kaldıramıyorum yani kısacası hiç bir hareket yapamıyorsun anneme anlattım bunu oldugumda annem dediki olum eskiden bu olaylara köy tabiriyle karao çöküntüsü derlermiş aman allahım ne kadar korkunç öyleee

0|0
    0|0
  • kabuslar cok gordum zamaninda ozellikle bir baska sehre gitsem ilk 1 hafta boyunca kabus gorurum.hava degişikligi yaramiyor bana.

0|0
    0|0
  • Çıkamadığım apartman rüyası klasikleşti bende artık. Bir sürü kat iniyorum çıkıyorum, insanların evine giriyorum ama bir türlü çıkamıyorum apartmandan.

0|0
    0|0
  • dudaklı delili rüyalı başlık diye geldik içinden ne çıktı..

0|0
    0|0
  • dünya sana güzel olcak delirdiğin an

0|0
    0|0
  • rüyamda deliler kovalıyo beni

0|0
    0|0
  • en korkunc ruyam ruya goremiyor olmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cehennem olduğunu düşündüğüm bir yerde görmüştüm kendimi çok korkunçtu

0|0
    0|0
  • Korkunç rüya görmedim ben hiç hep maceralı ve neşeli rüyalar görüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben gördüm anlatayım mı flim gibydi :(((

0|0
    0|0
    • ben biriyle evlenmısım ama konusamıyorum o benım ustumu gıydırıyor coraplarımı gıydırıyor yemek yıyor bana bakıyor fılan ablası varmıs aynı bınada oturuyormusuz kıs gunu benı alıolar cafe oturuyoruz ben elıme bakıorum alvans alalal fılan sasırıorum eve gectıgımızde ablasına soruyorum ben kımım gulsahsın bu yuzuk ne dıyorum evlendın kardesımle ne zaman oluyor baya ben okumadım mı okumadın ıste benım yallerım vardı ne oldu yaptım mı sonra uzerımde boyle tuhaf yaslı gıbı ust kat benım evımmıs

• sonra babam bıze gelmıs cok durgun ben aglayarak yatak otasına gıdıyorum ve aynaya bakıyorum yaslanmısım ve uzerımde orta yas kıyafetı var ınamıyorum fılan guzelerımın altındakı cızgıler herseyı yenıden hatırlamaya fılan baslıyorum ama evlendıgımı fılan hıc bırsey hatırlmaıodum ogun ruyada cok aglamıstım anlatamam ...

• uzun zamandir ruya gormuyorum

0|0
    0|0
  • korkunç bir rüya gördüm çok ağlamıştım o gece ama delirdiğimi görmedim

0|0
    0|0
  • nedense bu aralar hiç rüya görmüyorum.

0|0
    0|0
  • kendi mezarımı görmüştüm uyanıp ağlamıştım:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...