Kalçamı hangi hareketle eritebilirim?

Arkadaslar kalca ve ust bacagimi hangi hareketle eritebilirim?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece size özel hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benım bransıma gırmıyo ama beklerım dersen dıger doktor arkadaslarımdan bılgı alıp sana soyleyebılrıım

0|0
    0|0
  • Squat ve cardio

0|0
    0|0
  • Tek bir kesin çözüm var

0|0
    0|0
  • kalça eritmek için sürekli salata ye slata yediğinde yağları yakıyor vucüttaki..

0|0
    0|0
  • pilates yap

0|0
    0|0
  • Tabiki cinsel aktivite:/

0|0
    0|0
  • ne kadar üyükk i

0|0
    0|0
  • Cinsel aktivite ile :) % 100 erirr

0|0
    0|0
  • Terdesserte Harwketiyle

0|0
    0|0
  • dogy style yaparak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• la buraya yazacağına 2 saat cevap bekleyeceğine git google yaz, videosuyla beraber çıkar. ben yine de söyleyeyim. spor salonuna git sadece kalça eritmek sadece platesle olmaz. olurda geç olur yani. ordaki aletler de çok fazla yardımcı oluyor. hareketleri oradaki eğitmenler söylüyor tek tek. videoyla olabilir tabi. bence spora yazıl. imkanın yoksa al bitane plates seti o kadar pahalı değil, 1 saat falan belirli hareketleri yap. o hareketleri de ebru şallı falan yapıyor videoları izlersin :D hadi kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Pilates çok etkili incelmekte ama onun öncesinde biraz daha efor sarf ettirecek hareketlerle inceltmeye çalışmalısın. Pilatesi sona yaklaştığında inceltici ve toparlayıcı olarak yapabilirsin. Başlı başına basene etki eden hareketler var squat, lunges, dead lift gibi. Bunları içinde barındıran bir program hazırla. Bu tür hareketlerin yanı sıra step aerobic de iyi efor sarf ettirir. Step aerobici cardio amaçlı yanı kalp atışların hızlansın, yağ yakımı olsun diye yaparsın squatla falan da hareketleri tamamlarsın. ayrıca youtubeda da be-fit gibi kanallar var. oradada bunun gibi http://www.youtube.com/watch?v=QECX7YvzF_c basene yönelik çalışmalar var. atıyorum bir gün step, koşu, yürüyüş gibi hareketler yaptığında sonunda bu kanaldan hareketler eklersin, diğer günlerde squat falan yaparsın. ya da hepsini harmanlayıp bir program hazırlayabilirsin. umarım yardımcı olabilmişimdir sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • bir sopa al hergün 10 dk vur

0|0
    1|0
  • yürüyüş yap cok oturma

0|0
    0|0
  • Aklıma bişey geldide neyse :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...