Başbakan Erdoğan Fenerbahçe'ye gösterdiği iyi niyeti neden başka takımlara göstermiyor?

Bildiğiniz gibi Erdoğan Fenerbahçe nin küme düşmesini engellemişti ondan sonrada Demiröreni TFF Başkanı yapmıştı ve en sonda şike sürecini başlatan polis ve savcıları almıştı neden bu destekleri diğer takımlarada vermiyor?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• ahahaha çok gülüyorum ya size saldırıcak yer arıyorsunuz yeniden yargılanmada başladı tabi git bak kadıköye başbakan erdoğanı seven bir kişi bulucakmısın hatta maç günleri stadada git başbakana hırsız diye bağırıyorlar bu arada soruyu açtın için teşekkür ederim bayağı güldürdün çünkü haha :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• başbakan iyilik mi yapmış, iyilik yapacağına oğlunun trafik kazasıyla öldürdüğü vatandaşın hesabını sorsun ya da versin

0|2
    1|0
  • Fenerbahçe senelerden beri hükümetten sıcak para aldı Erdoğan Fenerbahçe ye verdiği desteğin yarısını Galatasaray a vermedi

0|0
    0|1
  • aa öyle deme galatasaraya stad yaptı üstüne bir de vergi almıyor. biliyosun galatasaray vergi ödemiyor hani

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe'ye iyilik falan yapmadı aksine kasıtlı olarak zarar verdi. Tamamen Mehmet Ali Aydınlar ile arasındaki rant ilişkisi ile ilgili bütün bunlar. Şimdiki yeniden yargılamanın da Erdoğan ile ilgisi yok. En başından beri delil sayılamayacak şeyler üzerinden çamur atılmak istendi. Bunlar takımımızın avukatları tarafından en başından beri savunuluyor. Sende herkes söylüyor diye inanıp böyle soracağına, öğrenmek amacı ile "sizce başbakan Fenerbahçeye yardım mı ediyor?" diye sor.

0|1
    0|0
  • sırf gs için vergi affı çıkardı 140 milyon borcunu sildi yepyeni stad yapıp teslim etti bundan daha büyük kıyak var mı

0|1
    0|0
  • Sen oyle san asil fenerbahceye bir sey yapmiyo fanatik fbli olmasina ragmn

0|2
    0|0
  • Galatasaraya da stad yaptıya la

0|2
    0|0
    • Ünal Aysal o stadı bize Başbakan yapmadı dedi biz Ali samiyenin kullanım hhakkından vazgeçmesek devlet o kadar parayı hazineye koyamazdı dedi

• Neyin peşindesin sen yaw :)

• Türk telekom arenayı kim yaptı?

0|0
    0|0
  • Fenerbahçelide ondan. Bız güçlüyüz aziz yıldırımıda yenıden yagılıcaklar baskettede şampiyon olduk sız hala fair playden bahsedın karnınız doydumu kanka :D

1|0
    0|0
  • aziz hükümeti yalıyorda ondan

0|0
    1|2
  • bknz. kasımpaşaspor

0|1
    0|0
  • ne yaptı ki? sen trabzonlu sun galiba :D?

0|1
    0|0
  • Şaka herhalde bu :D Ne yardımı yahu..

0|1
    0|0
  • kaç milyon dolarlık stad için kaç milyar olarlık araziyi peşkeş çektiler. daha napcaklar pardon :D

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz * xd

0|1
    0|0
  • Duyan da başbakanı çok merhametli, dürüst, düzgün bir adam sanır. Tabi destek vermeyecek fenerbahçeli ve aynı zamanda aziz yıldırımla aynı kafa sistemine sahip.

0|0
    1|0
  • erdoğan gsyede yardım etti

1|0
    0|0
  • ulan zaten fb nin başına gelenlerin hepsi haksızlıktı ! mal! yardımmış. fb yi bitirme opersayonuydu hepsi. başbakan olmasa bitmiştik

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin gibilerde bunlari konusarak kirleteceginimi saniyon o ismi iste orda dur SEN İFTİRALARİNİ KENDİNE SAKLA

0|1
    0|0
    • Bunların hepsi doğru

• Destekte bulundu ha? Devleti yoneten adamin isi gucu bitti fenerin durumunu dusundu demi? İsigucu yok onu dusunerek getirdi bu duruma bu ulkeyi?

• Stadi milletin vergileriyle yapilan bir takim icin fazla iddiali bir soru oldu :))) gslilere de baya yardim edildi ;))

0|0
    0|0
  • Gülen cemaatiylede kankaydi sonunda ne olduysa bozustular ortaklar

0|0
    0|0
  • paralelci gsye mi yardım edecek

1|2
    0|0
  • fenerbahçeli kendide bildiğim kadarıyla ama asıl sebeb bu deildir aslında bir çok sebebi vardır 1. si fenerli olması 2. si paralel midir yatay mıdır o devletin mağdur ettiği düşünülen kişilere yardım etme amacı 3. sü de seçimlere fazla bişiy kalmadı oy için de olabilir ya da hakkaniyet li davranmak içinde olabilir

0|1
    0|1
    • Ama bu ülkede sadece Fenerbahçe liler oy kulanmıyorki Bjk Gs ve Ts li taraftarlarda oy kullanıyor

• nie zoruna gitti fenere yardım edilmesi kesin gs lisin sen :)

Yükleniyor...