Yeni arkadaşlarınız, eski arkadaşlarınızı unutturdu mu?

Yeni arkadaşlarınız, eski arkadaşlarınızı unutturdu mu?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• 3 tane arkadaş diyebileceğim arkadaşım var.Yaklaşık 10 yıldır arkadaşız ve birbirimizden uzak şehirlerdeyiz.Ne zaman konuşsak hep bir önce ki bıraktığımız yerden başlar.Onların yerini kimse alamaz .

0|1
    0|0
  • Unutturmasa bile araya mesafe girdiği zaman yada görüşemediğinde yanındaki arkadaşlar daha yakın olup eskiler biraz daha az hatırlanıyor.

0|1
    0|0
  • hayır tabiki daha çok arattırdı bence :)

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla :)

0|1
    0|0
  • Sosyal ya da iş hayatımızda elbette her zaman yeni insanlar tanıyoruz. Hatta bunları önce arkadaş sonra dost diyebiliceğimiz gönül tahtımızda yerlere taşıyoruz. Fakat herkesin yeri ayrıdır. Paylaştıklarımız, onlardan öğrendiklerimiz farkıl ise. Gelen eskiyi unutturmamalı. Zaten Bu maziye hürmetsizlik olur ve geçen zamana ihanet.

0|0
    0|0
  • En yakınlarım hiç eski olmadığı için, unutturdu.

1|0
    0|0
  • hayir aslagercek arkadaslarim hep kaldi gercek olmayanlar zaten alakam olmadi ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarım hiç eskimedi ki! sadece bazıları arkadaşım olarak kalmamaları gerektiğini belli ettiğinden listeden silindi, o kadar...

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımdan okadar çok memnunum ki yeni bir arkadaşa ihtiyaç duymadım.unutmayada niyetim yok.gerçek arkadaşım dediğim insanlar sayılıdır.

0|0
    0|0
  • Hayır unutturamazda..

zaten aslında benım pekte arkadasım yok 1 2 tane var cok sevdıgım onlarda eskı

yenıler hıc bır zamanda yerlrını dolduramaz..

ne varsa esilerde var demısler hem.. dogru solemısler.!

0|1
    0|0
    • ... Yenilere şans tanımıyorsun !

• tıp...

amanda duymasın trip çekemem + haftalgımı keser :d

hastasıyız dedeee !

Erkekler Ne Diyor 9

• yenilerde artık eskilerin arasına karıştı.

0|1
    0|0
  • Benim sadece 2 arkadaşım var ve hep onlar vardı, onlar olucak. Diğer birçok insan ise tanıdıklarım, arkadaşım değil.

0|1
    0|0
  • eski arkadaşlarınla olan bağlılığın sağlam temellere dayanıyorsa yani yediğim içtiğim ayrı gitmez derler ya aynı o şekilde ise kolay kolay yeni arkadaşlıklar eskilerini unutturmaz unutturamaz. Yıllardan beri beraber olduğun insanları eğer ki bir insan yeni arkadaşlarla tanışıp unutuyorsa tami bir karaktersiz bir insan profiline sahip biri demektir. Böyle insanlardan ne köy olur ne de kasaba.

0|0
    0|0
  • Askerlik döneminden önce 5 kişilk bir gruptuk .. Bir tanesi askerde şu an da diğeri okuyo biri taşındı biriyle de artık çok nadir görüşür olduk... Onlarla yaşadığım arkadaşlığı ömür boyu unutamam..

0|0
    0|0
  • alakası yok .d

0|0
    0|0
  • Ben unutmam

0|0
    0|0
  • hayir, nedense eski arkadaslarim her zaman daha kiymetli benim icin

0|0
    0|0
  • bi öncekinden daha fazla zaman geçirirsen (sex olarak) evin yolunu bile hatırlamazsın :))

0|0
    0|0
  • Ne adaylığı dur bunu gizleden yazayım:)

0|0
    0|0
    • ...Çok gizli oldu :) Vekillik ! madem çoğalıyorsun bu gücü bir yerde enerjiye döndürmelisin :)

• Evet döndürüyoruz zaten nükleer enerji hemde :D

• ... Nükler enerjiye karşıyız :)

Yükleniyor...