Zayiflamak istiyorum ama nasil? yardim edin lutfen?

Arkadaslar, kilolu degilim balik etliyim ve 57 kiloyum, ama birazcik basenlerim cikmis, devamli spor yapiyorum ama kafayi bozmus haldeyim, hastalik var bende sanki, az yemege basladim ve her gun kosuyorum ama kosma esnasinda SIKILIYORUM ne yapmam lazim, bu basenlerden kurtulmam lazim..:(

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Bayanlar genelde basen bölgesinden oran olarak en fazla alıp, verirken de en az oradan veririler. Çeşitli testler / ölçümler yapılarak sadece size özel hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Tek başına kardio kalıcı ve sağlıklı olmaz.
    Ağırlık çalışsarak kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende kilo almak istiyorum formülü nedir :)

0|0
    0|0
  • Düzenli beslen , ara öğünlerde meyve ye. Akşam yatarken elma ye. 57 kilo sanırım boy 1.60 falan. Bende nasıl kilo alırım diye yakınıyorum. 1.90 boy 70 kilo :(

0|0
    0|0
    • 1.67 :) cok rahatsiz verici :) alma kilo kas yap.)

• kendime gelemiyorum, depresyondayim sanki vucutla alakali degil, bikkinim..

• Peki ama neden yani insan neden bıkarki. Tamam benimde bıktığım baydığım zamanlar oluyor ama sonra kendime geliyorum ne aptalca işler bunlar diyip gülüyorum :) Yardımcı olmak isterim açıkcası ama size ulaşmam gerek oda burdan pek mümkün değil herhalde.

• balık eti candır=)

0|0
    0|0
  • aç kalacan hacı başka yolu yok her geleni yemiyecen günde 1 öğün ye 1 ayda 5 kilo ver

0|0
    0|0
    • nasil olur ya, hasta olucam ben saglikli bir sekilde vermek istiyorum o kilolari

• koşarken sıkılıyorum dedin bir arkadas bul kendine

• istemez..

• bence kosman gerekli hemde cok ama bunu aliskaanlik yapmalisin yoksa kurtulamassin solimm

0|0
    0|0
    • gercekten mi ama cok SIKICI be keyif almiyorum spor salonunda kendimi daha iyi hissediyorum ama uyelikten cikicam bu yaz gitmicem

• Balık et candır aynen:D

0|0
    0|0
    • Ozellligi ne?

• evt biraz, kendimi daha cok begendim desem yalan olmaz..
      iltifat icin tesekurler yakisikli!!

• ehehe :D rica ederim neden gizli kullanıcısınız

• senle degılmıydı bu konuyu konusmustuk

0|0
    0|0
    • yok hayir ilk defa soruyorum,

• evtt katiliyorum :))

• e o zamn sorun etın ne kı salla gıtsın ufak kımse beqenmez buyuk daha dıkat ceker

Kızlar Ne Diyor 3

• Karbonhdratn hertürlüsü kepekli tam buğday keseceksn
    Sadece 60 kalorilk meyve hakkin var ister 10 çilek ister 1 elma. Ve sebzeleri pişirmeden yaninda protein ile. Alacaksın (meyveyi de.. mesela yoğurt elma ) aksam 6 dan sonra hicbirsey yenmeyecek açsan yarim kase yoğurt
    a lt su 2 si vücut ihtiyaci 1 i yağ yakimi
    Kafein yasak sadece cardio yap 40 dk ile başla
    İkinci hafta 1.5 saate çık.. 2 haftada fıstk gbi olursn
    Bn sixpack isterim brazilian butt isterim dersen. Whey protein +yulaf kepeği günlük 2 çorba kasiği+bol protein az sebze
    Abs workout squat innertight lose oblique workout bunlari sirayla hergn yap taş gibi hatun olursun
    Cn crossfit eğitmeniyim dinle bni

0|0
    0|0
  • 57 kilo zayıf mı boyun uzun galiba aynı kilodayız ama benim göbeğim bile var didin didin duruyorum :)) koşma sende zorlama kendini çok yürü basende insanda kilo verilesi bir yer değil ki streç filmle falan bağlayıp bölgeyi terlet bolca.

0|0
    0|0
    • olmuyo canım ya, haftada 3 gun spor yapiyorum bazen pazar gunleride ama fark goremiyorum cok yoksa terliyorum da, kosmaya basladim, cok cabuk SIKILIYORUM ve ben bunlardan bu yaz kurtulmak istiyorum, cok rahatsiz oluyorum, boyum uzun evet, 1.66/67 :((

• tiroksin hormonunu arttır

0|0
    0|0
    • nasil attiiririm, ve neye yardimci oluyor?

• metabolizma hızını hızlandırıp su ve tuz dengesini ayarlıyo ve fazla kilolarından kurtuluyorsun

Yükleniyor...