Fenerbahçe'nin yeniden yargılanması kabul edildi sizin düşünceleriniz neler?

sonunda güneşli günler görücez benim düşüncem. sizin düşünceleriniz?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Tutmazsiniz anlarim takimida konusmanizi anlamiyom sike yaparken yanlarindamiydiniz bence yeniden yargilanmak iyi oldu herturlu suscak insanlar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• oohh çok güzel olmuş işte adalett !!

0|2
    0|0
    • trabzonlu birinin buna sevinicene inanmıyorum açıkcası.

• niyetim kötü değil sadece iyi bir nasihat olarak görebilirsiniz teşekkür ederim cevap için :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 1453 hala ŞİKE sorusu açmayın arkadaş bütün dünyada kanıtlandı yine adalet varsa kanıtlanır ama kılıfını bulurlar tabi yine yankı yaptı yine Rezillik başka bişe değil ğer bu ülkede aalet olsaydı FB çoktannn küme düşerdi ama FENERASYON sağolsun ayınlar gitti daha beteri geldi :)

0|1
    0|1
    • Türkiyeden çıkan birşey nasıl olurda dünyada kanıtlanıyor tff sekreteri o zaman uefaya almayın diye mesaj gönderdi yazı onlarda almadı bizi suçlu yargı mahkemesi tarafından gördüler dünya kanıtlandı ney kanıtlandı başkalarının başarılarına göz dikmek bence hırsızlıktır uefaya tazminat bile ödettiririz :)

• ŞİKE olmasaydı şahsi fikrim Trabzonspordur o sezon ben gördüm gözlerimle fenerli bir yönetici sivasın kalecisine 4 yapıyodu sende biliyosun bazı şeyleride işte doğal olarak takımını savunuyosun haklısında bişe demiyorum ama alın teri çok önemli emek hırsızlığına gerek yok bak bu sene şampiyon oldunuz adam gibi tebrik ettik kendi takımımıza kızdık ama o sene bişeler döndüğü objektif bakan herkez bilir :)

• siz zaten hep görüyorsunuz o yüzden normal :)

• İyiyse de kotuyse de herşey ortaya ciksin diyeceğim ama yargiya güvenilmez artik bu ülkede

0|2
    1|1
  • İsterlerse Fenerbahçe yi aklayana kadar yeniden yargılasınlar tek bir gerçek varki Fenerbahçe şike yapmıştır ve bundan seneler sonra bile şike dendiğinde insanların aklına hep FB gelecektir

0|1
    0|1
  • Bence şike yaptılar, böyle futbol olmaz küfredecemde adam sayıyorlar işte. Millet ne pişkin olmuş haksız haklıyım diye iddia eder olmuş.

0|2
    0|1
  • o zmn herkes şike yapsın
    herkes affedilsin?

var mı böyle mantık?
    küme düşürülmesi gerek degilmiydi? sizin adalet anlayışınız bumu?

tribünlere oynama mike. d

0|2
    0|2
    • şike yaptının kanıtı yok şike yaptıysak galatasarayıda trabzonuda satın aldık o zaman buda bir gerçek Türkiyeye şikeyi ilk getiren takım gs dir :)

• Adalet yavaş yavaş yerini buluyor

0|2
    0|2
  • ADALET YERİNİ BULDU

0|2
    0|2
    • katılıyorum.

• ardına sığınma yok her şey dolu dizgin giderken tarihin en iyi kadrosuna sahip olmamız şampiyonlar liginde derece elde etmemiz bazılarının işine gelmedi bu olay patladı. ardına sığınmıyorum çünkü öyle bir şey olduğuna inanmıyorum ki mahkemenin de söylediği gibi maçlara yansıyan şike yoktur. bir şey varsa eğer teşvik vardır o da tüm kulübler tarafından yapıldığı bilinen bir şey. haksız bir hüküm giydi aziz yıldırım şimdi tekrar yargılancak ve suçsuz bulunacak diye inanıyorum.

• umarım adalet 'insanların hakkını çalan Hırsızlara' gereken cezayı verir

• dostum bak ne pislikler dökülecek ortaya trabzonspor tutuştu itiraz edeceklermiş.

0|1
    0|1
    • etsinler bakalım şimdi kalkıp açıklama yapsın trabzon bu işin ucunda adil yargılanma bundan sağ çıkarsa Fenerbahçe sen gör dostum uefa yı bombardımana tutar.

• Bu ülkede adalet denen şey olsaydı bu karar çıkmazdı..

0|1
    1|2
Yükleniyor...