Beşiktaş için bir fikriniz var mı?

Sevgili kartal ve kartaliçeler beşiktaş için bir fikriniz var mı? Beşiktaşımızı nasıl daha ilerilere taşıyabiliriz?

link

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Besiktasli degilim ama Besiktas cok asil bi takim gibi gelmistir her zaman.

Carsi kardeslige karsi degil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Taşı taşı bitmez o ya.

0|0
    0|0
  • yıldız transferlere ehemmiyet göstermeyin artık.altyapınız da muhammed adında bir çocuk var harcanıyor..altyapıya yönelsin.borçlarını eritsin..taraftar dalga geçtiği fener taraftarını örnek alsın..kulübün lisanslı ürünlerini satın alsın.kombine biletlere ilgi göstersin.

gerekirse 5 sene şampiyon olmasın.yine büyük kalırlar.

0|0
    1|0
  • 0|1
    1|2
  • beşiktaşın kadro değerine baktığımızda, shalke, w.bremen... vb gibi avrupanın önde gelen futbol klüplerinden fazla ama başarıya baktığımızda kadro değerininin 4'de 1 değerindeki takımların yaptığı başarılarla aynı, başarısızsın beşiktaş

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi transferlerini yaptık, ama sonuç yok. bireysel özellikleri yüksek oyuncular var ama futbol takım oyunudur.;

Beşiktaş'ıma Mircea Lucescu gibi teknik direktör lazım.

0|0
    0|0
  • ben bu seneki durumlarına rağmen hala sevebiliyorsam Beşiktaşı demekki gerçek bir beşiktaşlıyım..Bence yönetim doğru olanı yapıp küçülmeli..Ve oynamaya aç oyuncularla çalışılmalı..Ama biraz da göze hoş gelecek oyuncular alınmalı..Yani takımda 11 tane veli veya ibrahim toraman istemem

0|0
    0|0
  • Şimdilik Vefa t-shirtleri alarak.

Açıkçası yeni yönetim icraatlerini görmek için beklemedeyim, tüpçüden sonra yeni yönetimi üfleyerek yerim. Benim aldığım forma tshirt esofman vs paralarını saçma sapan yerlere harcayacak yönetime de zırnık koklatmam.

0|0
    0|0
    • bende dişi kartallara yönelmelerini istiyorum kolye küpe yüzük tarzı şeyler üretmeliler

• zaten kartal yuvası elden geçmesi gerek. Diğer kulüplerle kıyasladığında çok geride.

• aynen öyle

• beşiktaşlı zengin çok fakat para veren yok . bilmem anlatabildim mi. zengin başkan gerek .

0|0
    0|0
  • birkaç futbolcu hariç bi temizlik yapılmalı gerekirse 1-2 sene gençlerle devam edilmeli yoks takım yakında iflas bayrağını çekecek

0|0
    0|0
  • Para için oynayan oyuncuları değil forma için oynayan oyncuları alarak..

0|0
    0|0
  • çok kötü ama iyi taraftarları var :D

0|1
    0|0
  • Kurtulmaz o takım daha yakında iflası çeker.

0|0
    0|0
  • Biz birşey yapamayız sevmekten başka.

0|0
    0|0
  • beşiktaşı Allah kurtarsın ...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• fikrim fikret orman iyi

0|0
    0|0