Nazara inanır mısınız, peki ya nazar boncuğuna?

Ben nazara inanıyorum fakat bu denli göz değme olayının olacağına inanmazdım , şirketimizde renkli gözlü bir bayan var bu ne zaman bir ilişkimi bilse gayet güzel giden diyaloğum bozulur, yani bu kadar nazar değme durumu söz konusu olabilir ya da hep tesadüf olması mümkün mü Allah onun gözlerinden benimde sevdiklerimi de korusun cidden MaşAllah bile demiyor bir şey söylediğim zaman sevinçli kötü biri de değil ama İNŞALLAH Nazarı değmez...

Güncellemeler:
Peki ya nazar duası taksak boynumuza altın öyle bir kolyem var nazarı alıyor mudur acaba?

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• o kadın çok kahve içiyodu ondan böyle psikolojisi bozulmuş, bimden nescafe almanın örneği bimahve bimcofe gibi içeceklerin yan etkileri, ofis çalışanları etkilediği gibi, aileleride etkiliyor, derhal bu tür vakaların önüne geçilmeli, acaba şimdiye kadar tesadüfmüydü öyle olması, ALLAH korusun, şimdilere bakarsak, eskiler buralar bağ idi bahçe idi diyen iyi kalpli amcalar bile öldü tek tek, bize kalan burda balici tinerci çok geçme gece götünü keserler miras kaldı, ne yapacağımızı bilmez haldeyiz, böyle olayların önüne geçilmesini umud ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Nazar boncugu bulundur,masnda daima cam bardak özellikle mavi olandan ve ilişkilerinden iş yerinde bahsetme,bir de şap vardır,taş gibi,aslı kaya tuzudur,onu masanda bulundur,nazarı alır,

0|0
    0|0
  • Nazarı varlıgına inanırım...Hatta bir çok defa şahid oldum..Boncuk meselesine gelince toplumsal olarak gelenek haline gelmiş yanlış bir batıl inanaç.

1|0
    0|0
  • sen de sevdiğinden kimselere bahsetme... bırak sende kalsın... nazar değer bu doğru... dikkatli ol... Allah sizi kem gözlerden korusun...

0|0
    0|0
    • Öyle de biliyorlar bir sevgilim olduğunu elimde yüzük var sözlüyüz bende yoksa sevgilim var söyleme taraftarı değilim ama yarın öbür gün şirkete gelip beni alırsa sen nerden çıktın durumu olmasın diye biliyor bir çok kişi varlığını artık AMİN Allah cümlemizi korusun sevgilimle ilişkimizi de korusun inş. bu kandil günü dualarımızı kabul eylesin inş...

• ordaki şapkalı A idi ama site bu karakteri desteklemiyor anlaşılan...

• Amin sağolasın kardeş ;)

• efendim

nazar diye bir şey vardır.

şu mezarda yatanların yarısı nazardan ölmüş olabilir derlerse inanın .hz. Muhammet

hadisi şerifi mevcuttur hadis kitaplarımızda.

ayrıca sizin mutlaka nazara karşı derhal tedbir almanızı önemle rica eder saygılar sunarım.

0|0
    0|0
  • Nazar var evet inanırım.Nazar boncuğu batıl bir inanç...Peygamber efendimiz (s.a.v) zamanında böyle bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Çok mükemmelim, herkesler beni kıskanıyor ondan nazara geliyorum :(

0|0
    0|0
  • biz ona halk arasında kenafir gözlü diyoruz maaşallah dediği at 7 gün yaşar diyoruz :))))

1|0
    0|0
  • nazara ınanırım kucuk erkek kardesıme bır kadının nazarı degmıstı ayrıca boncuk hıkaye yanı oyle bısı yok nazar duası takarsan faydasını gorursun...

0|0
    0|0
  • Nazara inanirim ama boncugu batil inanctir.Dua korur.Birde boncuk kirilirsa seni korudu derler yanlis.Cansiz birseyden medet ummak cahilliktir.

0|0
    0|0
  • ne deydirecek sana ya senın kuruntun geçimsizmisin nesin

0|0
    0|0
    • Yooo çok geçimliyim , çok arkadaş canlısıyım herkesi kendim gibi sanan bir yapım var ben nazar değdiremiyorum ama bana genelde değiyor...

• sen varya sen ne anasının gözüsün sen

• nazara inanırım. nazar duası bile vardır

0|0
    0|0
  • yokya inanmam ben öyle kolye falan

0|0
    0|0
  • boynuma kocaman nazar boncuuuu takacam :))))))))

0|0
    0|0
  • inanın bence yaşadım kise yaşamasın

0|0
    0|0
  • nazara inanıyorum ama boncuğuna değil

0|0
    0|0
  • Bir kişi de bende nazar yok, mis gibiyim desin dişimi kıracağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• annem benden çok inanır boncuk ilştiriyodu bi ara bi yerlerime

mavigözlülerin nazarı değermiş ama

bende de kalabalık bi yere girdiğimde iltifatda almışsam acayip ağırlık olur uykum gelir esnemekden gözümden yaş gelir nazarmış öyle diyollaaa

0|0
    0|0
  • İnanıyorum , nazar değmesin diye evden çıkarken totomu kaşıyorum , en etkili yöntem ..

0|0
    0|0
  • Nazara inanırım özellikle bebekler çok etkilenir nazardan... Ama tek basına nazar boncuguna pek inanmam... Nazar duası korur..

0|0
    0|0
  • Nazara inanıyorum.Duasını okumak gerek.

0|0
    0|0
  • nazara inanırım ama boncuga hayır. bi boncuga neden inanayımki?

0|0
    0|0
  • nazara inanırım nazar yok diyemem. okulumuzun yanında ilk okul vardı cocuklar demirden abla ne güzel gözlerin var ya dediler gözlerimde akşam bişeyler çıkmaya başladı .. ama boncuğuda saçma geliyor bana. bencede duası var onları oku falan üstündede taşı.

0|0
    0|0
  • evet renkli gözlülerin nazar değdirmeye daha yatkınlar gerçekten. nazar boncuğuna inanrım ondan gelecek negatif enerjıyı engelliyo

0|1
    0|0
  • Nazara inanırım ama nazar boncuğuna inanmam.

0|0
    0|0
  • nazar kuranda geçiyor...bunun için dualar var felak ve nas ..özellikle çocuklara nazar boncuğu takılır ve bunun amacı nazar boncuğuna dikkat çekerek çocuğu nazardan korumaktır..

0|0
    0|0
  • Nazar haktır canım renkli gözlülerin nazarı gözü daha çok dğr. Dua okuyarak korunabilırsin. Allah nazardan korusun seni canım

0|0
    0|0
  • Inaniyorum kem gozlere sis.

0|0
    0|0
  • nazara ınanırım ama nazar boncuguna ınanmam.nazar duası okurum bol bol

0|0
    0|0
  • Tabikide üstünde dua taşımak faydalı. Kendinde oku daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • Nazar var evet.

Ama bunun için nazar boncuğu kullanılması bir batıl inanç

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum. Nazar boncuklarına da inanırım. Günah olduğunu söylüyorlar ama bence niyet önemli. Ben kötü niyetle takmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...