Kızlar niye spor yapmıyorsunuz?

yaww yaabncı uyruklu kızların vücutlar taş gibi :S bizimkiler 20 sinde selülit yüklü :S niye spor yapıp kendinize bakmıyorsunuz dogru duzgun.. (çoğunluk için bu eleştiri)

Güncellemeler:
ne bu böyle bi heryeri boğum boğum modunda dolaşanlar :S

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Yiyorlar yiyorlar 2 adım atınca yoruluyorlar nasıl yapsınlar o kilolarla sporu .

Dikkat etmek lazım ayrıca erkekler de kızlarla yarışır bu konuda.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sana öyleleri denk gelmiş. Hem siz erkekler salmışınız göbeği geziyorsunuz ortalıkta, biz bunu hiç sorguluyor muyuz ?

1|0
    0|0
  • yoo 20 yasındayım boyumda kilomda iyi gayet saglıklıyım :) yazın spor yapıyorum kışın yapamıyorum. halimden memnununm selült problemimde yok. genelleme yapma bnce ;)

0|0
    0|0
  • Hem bosu hem plates yapıyorum daha ne yapayım ...

0|0
    0|0
  • yaptım ama yürüyüş dışındakiler sıkıyo beni

0|0
    0|0
  • sanki senin baklava dilimlerin var da bizden de taş olmamızı bekliyorsun.. kısasa kısas oğlum :)

0|0
    0|0
    • sizden baklava dilimi mi istedik :) inca olun zarif olun biraz dedik :) baklavalarım yok ama gayet düzgünüm mşllh

• tamam biz ince olacaz zayıf olacak sonra yanımızda göbekli erkekler olacak olmaz :)) yanımızda bir kaslı erkek olursa bize ince oluruz.. ama sonra göbekli olan sizlerin yanına yakışmayız sırf bu yüzden yani :)) hem sen Türk kızlarına kurban ol :))))

• sana ne kızlarn bacagındakı selülitten evlendinmi karına solersın yapar.. banada yok kompleksın war falan dmee cok sukur ustume alınmadım ama yani bukadrda sacmalanmaz kı

0|0
    0|0
  • Selülit genlere bağlıdır. Ancak şişmanladıkça ortaya çıkar belirginleşir. Bende 1 gramıda yok çokşükür :)

0|0
    0|0
  • Bizde bilirdik spora gidip ilik gibi olmayı.Lakin balıketliydik dürüme verdik spor parasını

1|0
    0|0
  • Çok biliyorsan git kendine spor yapanını bul Allah Allah.

0|0
    0|0
    • bi kompleksli gördüm seni

• Benim Bayanukala'mın vücudu gayet iyi.Spor yapmasına gerek olsa; benimle zaten yüzerdi !

• Seninle de yüzerim tatlım..

• Nefret ediyorum spordan, yiyip icip oturuyorum ve selulit denen şey de yok bende

0|0
    1|0
  • ne yapmamızı önerırsın bendekı hareket kımsede yok bır bardak su ıcsem yarıyor :)

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum plates yapıyorum genel konusma lutfen

0|0
    0|0
  • İnsanların kiloları, vücut kusurları sizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Burdada var taşlar ?

0|0
    2|0
  • Ne bileyim yapmıyorum zor geliyor.Ama herkesin vucut yapısı genleri farklı.Şimdi yabancı insanların şişmanlarıda var sen demekki seçmece kızlara bakmışsın.Taş gibi kaç yabancı bayan tanıdınki.Senin gördüklerin hep filmlerde dizilerde resimlerdedir.

Onun için birde reel hayatta bi git bakalım amerkiya.Hep RUS kızlarından örnekler verme bence

0|0
    0|0
    • amerikalılarda senin gibi düşünüyor demekki :)

• sende insanlara bütün olarak bakmayı ögren ;)

• -1

• onlar selülit değil bacak gamzesi tamam mı?

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sevgili irlandali, cunku anne ve babadan oyle goruyorlar. sevgilileri, cevreleri spor yapiyor diye alisiyorlar. haa obez cok mu? evet cok, onlari da zaten kendileri bile disliyorlar. turk usulu erkekteki dev gobege turk kasi, erkegin balkonlusu demiyorlar...

imza: bir dost.

4|0
    0|0
  • zaman yok

cidden

0|0
    0|0
  • türk kızları herşeyi hazı bekledikleri için böyle.

ve ayrı bi örnek, arkadaşken kendi menüsünü alan kız AVM'de, sevgili olduktan sonra "ben oturuyorum sen al" diyor. ıslatıp ıslatıp dövcen.

0|0
    0|0
  • ben de merak ettim evet niye yapmıyorlar?

0|0
    0|0
  • Üstünde 20 kg yağla dolaşırlar ama kaslı erkeklerden aşağı düşmezler :D

0|0
    0|0
  • bir konusursam yer yerinden oynar:)

0|0
    0|0
  • Spor yapalım yaptıralım portakal kabuğuna hayır

0|0
    0|0
  • bu her ıkı cınstede var sporu sevıyoruz spor yapmaya gelınce yokuz memleket olarak...

0|0
    0|0
  • Bana bir tane lazım sana çok lazımsa haklısın sorgulamaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...