Diyet yapmak istiyorum kendime nasıl hakim olurum çok kiloluyum :(?

boym 1.70 kilom 100 vardır vallahi :( hatta daha fazla neyse kilo vermek istiyorum erkek arkadaşımın annesi beni görmeden önce çok seviyordu biz onların evine gittik kalmaya gördü beni istemiyor :/ kaynana :( lütfen yaa kilo veremiyorum çok zor yüzümde çok güzel

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşına daha güzel görünmek hedefin olamaz mı?
    özgüvenin ve kendine saygın yerine gelir kilo verdikçe.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Zayıflamak isteyenlere en iyi yöntem
    http://i.hizliresim.com/BXY9YL.jpg

1|0
    0|0
  • Kaynana haklı. Kendisine saygısı olan biri, hele ki evlilik aşamasında bu kadar kilolu olmaz. Ben olsam almazdım senin gibi bir hatunu. Git zayıfla, bakımlı ol ve öyle evlen.

0|0
    0|0
  • Direk diyete başlarsan yüksek ihtimalle yarısına gelmeden bırakırsın. Önce porsiyonlarını azar azar küçültmeye başla. Daha sonra şekeri ve unlu mamulleri azalt. Tuzu da azalt çünkü vücutta aşırı su tutar ve balon gibi şişirir. Bunları uygulayınca hem sağlıklı hem de zorlanmadan kilo vermeye başlarsın. En sonunda istediğin kiloya gelince sarkan vücudu toparlamak için pilatese başla. Fıstık gibi olursun. Sonrada kaynana kıskandığı için istemiyorum der :D

0|0
    0|0
  • O boya yazık etmişsin , git bir diyetisyene sağlam bir program al , sporları beraber çok hızlı kilo verebilirsin , ama dirayetli ve istekli olman şart

0|0
    0|0
  • biraz fazlaymış kilon gerçekten. acilen bişeyler yap. boğazını durdur. spora başla. ve bence yuzmeyede gştmelisin.

0|0
    0|0
  • Diyet yaparken erkek arkadaşını düşün onun için ve kendin için yapıyosun sonuçta... Aşardın bunlar fazlada önemli değil birbirimizi seviyosunuz sonuçta...

0|0
    0|0
  • Oha lan 100 kilo mu ve 170 boy Ağırsikletsin bildigin Kicbox'a başlasana Semmy Schilt, Badr Hari ile kapışcan çünkü kızlarda o kadar kilolu yok yani

0|0
    0|0
  • Sevgilini düşün sevgini düşün geleceğini düşün o zaman kendini bastırcaksın

0|0
    0|0
  • sevgilin var işte daha ne

0|0
    0|0
  • maşşalah :)

0|0
    0|0
  • tarçın kürü diye bir şey bir araştır. abim yaptı zayıfladı.

0|0
    0|0
  • seks zayflatr

0|0
    0|0
  • Kiloluyken kaybettiklerini düşün kendini hırslandır. Sevdiğim kız beni kilolu olduğum için reddetmişti o hırsla spora başladım. Şuanda fiziğimi herkez begeniyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yürüyüşe çık. Diyet yapıcam diye de tüm gün aç kalma. Her şeyden azar azar ve sık sık ye. Bir de ara öğünlerde meyve tüket... Hayatından ekmek , ketçap , mayonez , tatlı ve yağlı yiyecekleri çıkar... Eğer kendine hakim olamazsan onu ve ona olan sevgini düşün...

0|0
    0|0
  • sen kilo vermede biz zayıflardan daha şansılısın aslında çünkü şişman insanların metabolizmaları daha hızlı olur. burada ki görüşlere kulak asmadan bir diyetisyene gitmeni ve spora yazılmanı öneririm. kesinlikle diyetisyene gitmelisin çünkü neyi ne kadar yiyeceğine dair sana liste hazırlayacaktır. tek başına bir liste hazırlayıp diyet yapmaya kalkarsan yağ yerine kas kaybedebilirsin bu da derinin sarkmasına ve hayati kasların bile zayıflamasına neden olur. o yüzden önce diyetisyen, sonra spor.

0|0
    0|0
  • diyet yaparak kilo verme oranı %3 sen bence git mide küçültme operasyonu yaptır kısa sürede tığ gibi olursun

0|0
    0|0
  • Şekerli yagli yiyecekleri birak spor yap yuru surekli meyve tuketmeye onem goster ben 85 kiloydum şu an 58 im azim yani ve kendin icin zayifla hickimse icin degil :D

0|0
    0|0
  • başkaları için değişme mallll kaynanana dekine salak karıı sen kendi oğluna bak dee

0|0
    0|0
  • kendine bir hedef belirle... ve tabiki hırs

0|0
    0|0
Yükleniyor...