Nasıl göbek kası yapacağım?

merhaba arkdaşlar benim bir sorum olcak. benim bir sorunum var kolar omuzlar felan düzgün kaşlı ama azcık göbeğim var onu nasıl kasa çevbire bilirim bir yardım edin veya yicek türlerinden de öneri ala bilirim.

ciddi cevaplar bekliyorum

artık nerdeyse '' kızlarssoruyor.comda adet oldu ciddi cevap bekliyorum demek.

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Karın kası çalısıcaksın.

0|0
    0|0
  • eğer yağ oranın yüksekse günde bir milyon tane mekik çeksende işe yaramaz karın kası için ilk hedef düşük yağ oranıdır.

0|0
    0|0
  • Göbek kası..Hmm!

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|1
  • gizli : gobek degil karın olcak:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zaman isteyen bişey

sabır var mı bunlar?

en az 8 ay

haftada en az 10 saatini ayırıcan

0|0
    0|0
  • önce bi kasların adını öğren sonra sor o göbek değil karın kası. haa ama sen göbek kası yapıcam diyosan bol bol içki tüketcen yakında göbek çıkar ki hayliyle göbek kası olur hahaha:))

0|0
    0|0
  • Göbek kası ne yaaa haha :D

Aslanım o omuzlarındaki kas değildir emin ol. Git bi spor salonuna adam gibi çalış o zaman önce göbeğini eritirsin sonra da karın kası yapmaya başlarsın, ama bu sandığın kadar kolay olmaz.. Aylarını alabilirm...

0|0
    0|0
  • diyet yoksa hiç bişi yok dostumm

0|0
    0|0
  • hergün yemekten önce yarım saat boyunca yarım mekik çekersen 1 ay sonra Kuzeyin baklavalarına sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • karın kası kesınlıkle mekıkle olur ter mekık yan mekık duz mekık...karnın yanıcak yaparken kı anlamı olsun bırden yukleme yapma perıyodık calıs sıstemlı sekılde...

0|0
    0|0
  • önce Bisiklet yada koşu yaparak göbek yağlarından kurtul ondan sonra karın egzersizleri yap link

0|0
    0|0
  • set halinde mekik çaliş

0|0
    0|0
  • azicik gobek olacak haci

0|0
    0|0
  • Sabahları mekik.

0|0
    0|0
  • günlük 10 tane yumurta beyazı ye