Vücut geliştirme hakkında bilgisi olan var mı?

Bu sporu yapanlar ya da bilgisi olanlara bir kaç sorum var bende yeni başladım Yardımınız lazım

Güncellemeler:
Beyler boy 177 kilo 84 2 günde 1 gelmemi soyledi hoca antreman günlerinde 2 -3 saat cardio ve body çalışıyorum asıl soruda protein meselesi hocam kullan dedi whey önerdi , başka biride amino asit al dedi , ve bu tarz şeylere hiç girme diyende var ne yapmam lazım bende kullanma taraftarı değilim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarıyla yardımcı olayım kardeş

0|0
    0|0
    • :) ayıpsın senimi Kırcam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim eğer fazla şişmeyim vucudum atletik olsun günlük hayatta işlerimi kolaylaştırsın üstüme giydiğim yakışsın ve gören oo iyi desin dersen aminosunu bilmem wheykeyini kullanma. ben haftada 3 gün giderim 1 saat çalışır gelirim. öyle 45 cm kol var demekle olmaz bu işler. 1.76 boyum var 78 kiloyum. bir deri bir kemik gibi görünürüm.0-100 km 3saniye :D. maksat atik olmak. yoksa kaba bir vucudun sana bir yararı olmaz. yarışmaya girmicen film çekmicen. göbeğin olmasın iki üççdilim baklavan olsun göğüsler az çıkık dursun ön ve arka kollarda kendini belli etsin yeter.

0|0
    0|0
    • Bende göbek var onu eritmem lazım karın çalışıyorum dediğin gibi yarışma falan girmicem sadece amacım girdiğim ortamda kendimi farkettimek :D

• Ohhoo bende artırım ozaman :)

• pişirmek zaman alıyor ama. büyük biçanak al içine kır üstüne azıcık tuz at iç. içerken sarıları ağzında patlat :D..

• belli bir noktaya kadar ek besinsiz ulaşman pekala mümkün bence an itibariyle programın ve beslenmeni doğru ve güzel bir şekilde uygulamalı bunları sağlam bir şekilde yapmalısın zamanla hedeflerine vücudunun geldiği hale beslenmene göre ek besin kullanabilirsin o zaman geldiğinde hangi ek besini nasıl kullanman gerektiğini düşünürsün

0|0
    0|0
    • Benim kas kütlesini koruyarak yağ yakmam lazım buna bir önerin var mı

• :):) bunun için özel birşeye gerek yokki zaten vücut yağı başta yakacak sen sadece kasları onaramayacak derecede yıkıma uğratmayacaksın ve dinlendireceksin o kadar

• Soruyu sorsaydın direk de bilen cevabını verseydi?

0|0
    0|0
  • sorun ne

0|0
    0|0
  • İlaç kulanma güzel beslen hiç bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • hiç ürüne başlama daha çok kilo alırsın kahvaltı sıkı yap sakın atlama yapmazsan enerji alamazsın hem kilo alırsın süt iç nesqui ayran yoğurt lor

0|0
    0|0
  • dinlenmem şart ! yoksa vücudun mahfolur

0|0
    0|0
Yükleniyor...