Tarafsız lütfen.. Fenerli olun ya da olmayın. İnsanlık cevap versin?

Sizce Fenerbahçe şike yaptı mı yoksa gerçekten bu paralel devletin işimi__? Fb li olarak ben masumiyetimizi biliyorum ama birde anketi göreyim.

• FB şike yaptı
    33% (2)42% (8)40% (10)Oy Ver
  • FB şike yapmadı bu bir tuzak
    17% (1)32% (6)28% (7)Oy Ver
  • Fb şike yaptı ama bugüne dek diğer takımlarımızdan yapanlarda var
    33% (2)26% (5)28% (7)Oy Ver
  • Fb yi ele geçirmek istiyorlar
    17% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahcede yapmis olabilir ama digerleride sutten cikmis ak kaşık degil fakat gel gör ki kabak fener ve bjk nin basina patlar esas suclu olanlari korurlar.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• şike karşılıklı yapılır. bence yapmayan takım yok

0|1
    0|0
  • Yaptı. Aziz Yıldırım feneri batırdı

0|1
    0|2
  • A diyorum

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım. Yapmış da olabilirler yapmamış da. Ama şu bir gerçek ki yapmış olsalar bile şike yapan ilk takım Fenerbahçe değil.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• ben bır galatasaraylıyım, turkıyede sıke yapmayan takım yoktur, herkes saıbelıdır ama herkes.. lakın sucustu yapılmasına ragmen kabul etmemek sıkecılıgın yanında utanmazlıgında onde gıdenır, inkar etmek saf ınsanları kandırmak ıcın bır yol, akıllı ınsan yemez bunları.. federasyon uefa fifa cas mahkeme yargıtay sıke yaptıgına kanaat getırmısken delıller ısıgında neden bu ınkar... fenerı besıktası cımbomu yonetenler yapar sıkeyı.. bu kluplerın kale dıreklerı degıl!! turkıyeyı yonetenden memnun degılım dıye memleketıme dusmanmı olayım, yapanlar suclarının bedelını odemelı kluplerde o menfaatı ıade edıp vıcdanlarda aklanmalı..

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe şike yaptı ama diğer takımlarda yaptı, hiç düşündün mü Türkiyede kupa bırakmazken Şampiyonlar liginde gol atamadan gelen ender takımlardan biri olmasının sebebini

0|2
    0|0
  • diğer takımlardanda yapan var.

0|1
    0|1
  • Arkadaşlar FB nin ŞİKE yaptığını bütün dünya gibi fenerlilerde biliyo ama baıları kabul etmek istemiyo bazılarıda farkında Aziz Yıldırıma Sövüyo anket sonucuda ortada A şıkkı 9 C şıkkıda 5 oy almış toplamda 14 oyla açık ara anket istemişin işte sonucu bnmde fikrim A bunu zamanın TFF side belirtti Aydınlar ben olmasam FB küme düşerdi ki avrupaya alınmaması vs hepsi kanıt artık ŞİKE konusunu üstelemeyin kimsenin günahını almim ama basketbola bile ŞİKE yi soktu fener herşey ortada..

0|0
    0|0
  • bjk lyim herkes yaptı biz de yaptık

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeliyim yapmış olabilir
    ama diğer takımlarda yapmıştır bunu da söyleyeyim

0|1
    0|1
  • insanlığı bir kenara koyalım

bu ülkede adalet denilen bir husus var ve Tff organı bile şike yapmıstır dedi
    Fenerbahçe şike yapmıştır
    ve Tarihe Şikeci Olarak geçmiştir.

bunun ötesi yoktur

0|0
    0|2
  • Fenerbahçe en temizim diyenden temizdir.

0|1
    0|2
  • Tayyip'in oyunu. Aziz Yıldırım'ın masum olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|2
  • Yaptı şikeyi.

0|1
    0|1
  • Kanırta kanırta şampiyonluklar kazanmıştır Fenerbahçe kanırta kanırta anladınızmı?

0|0
    0|1
  • Sikeyi ülkeye gs getirdi

0|2
    0|2
Yükleniyor...