Sizi kim şu an tuttuğunuz takımın taraftarı yaptı ?

Bu babanız olabilir, amcanız, dayınız veya size yakın olan herhangi biri.. [Anneleri,halaları, teyzeleri katmıyorum, çevremde pek öyle küçük çocuklara takım taraflarlığı aşılayacak hobisi olan hanımlar görmedim, tanımadım ]

İlk " sen şu takımlısın " dendiğinde hemen tamam dedin mi?

Güncellemeler:
.

0|0
5754

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 56

• Bizim ailede herkes fenerli haliyle çocukluguma kadar benide fenerli yapmışlar ve bir zaman sonra içimdeki Galatasaray aşkını ortaya çıkardım.. :)

1|1
    0|0
  • abim dediğim kuzenim ortaokuldayken bir anahtarlığı vardı kartal başlı istedim tamam ama dedi bunu alırsan beşiktaşlı olman lazım dedi ben de sen istersen seve seve dedim ondan önce zaten taraftar değildim öyle babaya kazık atıp abi yolundan gittim :))

0|0
    0|0
  • çocukken gs lıydım babamdan dolayı ama aklım başıma gelince marşlarımız ve diğer taraftarlar sayesinde fb li oldum yani çocukluğumdan beri hep sevmişimdir fb marşlarını

1|1
    0|0
  • Babam :) 1 haftalıktan basıma orgü baglamıs :) Sonra basladı işte hikayem zaten doğmadan önce herseyımı sarı lacivert almıs :))

1|0
    0|0
  • Babamın yüzünden yeaa. Kendisi galatasaraylı biz de galatasaraylı olduk. Babadan çocuğa geçer gibi bi durum söz konusu :D Esasında bana kalsaydı beşiktaşlı olurdum sanırım. "Şimdi neden olmuyorsun" dersen, böyle gelmiş böyle gidecek sanırım öyle görünüyor :=)

0|0
    0|0
  • ben babama inat galatasaraylı oldm taa küçüklükten bi gıcık oluyordm fenere o inat büyüü büyüdü galatasaray benim için bi aşka dönüştü eğer bifenerliyle evlenirsem burnundan getirirm ve çoçuklarımda cimbomlu olcak ceyizlerm telefonm işim falan önemli değl benim için formalarımın önemli olduğu kadar galatarasayımın önemli olduğu kadar ;)

1|0
    0|0
  • Amcam sayesinde , ama hatırlamıyorum süreci ...

0|0
    0|0
  • Kendimm.

0|0
    0|0
  • Ben babam sayesinde ülkemin en gurur verici takımını tutuyorum.

Büyük babam ve Büyük büyük babamdan bizlere kalan en büyük mirası... <3

Ben zaten afacan bi kızdım açıkcası, erkeklere maç yapar hatta söverdim... şimdi yolda gören arkadaşlar oo kaptanım naber diyo :)

0|0
    0|0
  • Babacim

0|0
    0|0
  • amcam benı galatasaraylı yaptı :D sonra kendı fenere gectı :D yok bole bı doneklık :D

0|0
    0|0
  • dayim.

1|3
    0|0
  • kimse bana sen şu takımlısın demedi. kuzenim fenerbahçeliydi ona özendim ben de fenerbahçeliyim dedim :))

0|0
    0|0
  • Annem. 4-5 yaşlarındaydım,anneme hangi takimlisin diye sordum, fenerbahce dedi. Ben öyle bir sevdim ki fenerbahçeyi,sonra da hic degistirmedim zaten. Sonradan gercegi ogrendim ama annem sallamis :d fenerbahceli falan degilmis. Yillarca kandirildim.

0|0
    0|0
  • Küçükken tv izliyordum takımları gösteriyorlardı birde ne göreyim SARI-KIRMIZI o kadar rengin arasından o renge vurulmuştum. 2 renk bu kadar mı yakışır demiştim olmuştum. Sonra babam beni kucaklayıp öpmüştü çok küçüktüm meğer o da galatasaraylıymış. Annem ve kardeşimde fenerli . Kimsenin kimsede baskısı yok.

0|0
    0|0
  • Bana halamın oğluyla,abim sormuşlardı kuş mu aslan mı diye aslan daha güçlü diyerek aslanı seçmiştim. O zamandan beri galatasaraylıyım :D

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım sayesinde Beşiktaşlı olmuştum.

0|0
    0|0
  • Dedem ve babam.Özellikle dedemin vefatından sonra takımıma daha sıkı sarıldım

0|0
    0|0
  • tabiki babam küçükken yarısı bordo yarı mavi ayakkabı forma taraftar atkısı vs alırdı :) İlla şu takımlı olucaksın demedi ama bu ortamda yetişen bi çocuktan ne beklersin ki :D

0|0
    0|0
  • dayım ve dünya kupası sağ olsun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    36

Erkekler Ne Diyor 54

• Kimse yapmadı babam Fenerli ona inat Galatasaray'lı oldum

0|1
    0|0
  • babam

0|0
    0|0
  • Peder bey sağolsun ultra aşırı Galatasaraylı yaptı beni..Şimdi kendi çekti elini ayağını futboldan.

0|0
    0|0
  • Doğuştan Fenerbahçe.

Bir de marşları öğrenince kanımıza bir kez daha işledi.

Ben çocukken "Ali Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon" diye slogan vardı. =)

1|0
    0|0
  • Beni kimse sonradan taraftar yapmadı, Bizde Beşiktaşlı olunmaz doğulur.. =)

0|0
    0|0
  • amcam elinde 7 farklı forma ile geldi birgün.Ve bütün kuzenlerim orda şu takımlı ol diyince orda o takımı tutmaya başladık daha 7 yaşındaydık.

0|0
    0|0
  • üç dört yaşındayken kızıltoprakdan geçerken gönül verdim sarı ile laciverte birde bahçedeki feneri bildim aşkdanda öteydi bu sevda ilkokul birdeydim bayrağını göndere çektim diye tek ayak üzerinde 3 saat dikildim ayağımı indirince hırs yaptım bayrağı camdan aşşağı astım okuldan kaçtım antremanına maçına gittim halada Maraton Üst Tribünü A Blok'dayım ...

1|0
    0|0
  • babam, abim galatasaraylı ama babam yada abim asla bana baskı uygulamadı illa GS yi tut diye, GS yi küçüklüğümden beri sevdim ve galatasaraylı oldum ve ben şunu düşünüyorum insanların hangi takım tuttukları kişilik ve karaterine göre değişiyor gibi geliyor bana yani evde kimse takım tutmasa bile ben Galatasaraylı olurdum...

0|0
    0|0
  • sınıf arkadaşım aslıda öyle fanatik falanda değilim hatta kızlar inanmayacak maç sevmem sadece milli maç olursa bakarım

0|0
    0|0
  • Bir sabah " BABAM " tuttu elimden :)

0|0
    0|0
  • Bizi kimse yönlendirmediğinden ve her insan Fenerbahçeli olarak doğduğundan biz de Fenerbahçeli olmuşuz. Eksilemeyin hemen şaka yaptık :D babadan oğula yöntemiyle.

0|0
    0|0
  • benim bütün sülalem ''Galatasaray''lı başka takım tutanı dövüyorlar ki iyikide GS'liyim diyorum sonuna kadar sapına kadar ;)

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olunmaz fenerbahçeli doğulur

1|0
    0|0
  • 4-5 yaşlarında annem galatasaraylı yapmış beni.Tabi bişey bildiğimden değil sorana gs diyodum.Çocuk işte..Sonra dayım var benim çok sevdiğim.Aşırı fenerbahçelidir.O etkiledi beni yiğenim sen fenerlisin filan.Annem de ilerde babasıyla kavga etmesin diye ses çıkarmamış (babamda fbli) Fenerbahçeli olmama.Allah'a şükür ki dayım sayesinde Fenerbahçeliyim.:)

0|0
    0|0
  • 2008'de gazetede takımın yenilendiğini gördüm, takımımı değiştirdim o günden beri o takımlıyım :)

0|0
    0|0
  • Dedemden babama,babamdan bana,bendende çocuklarıma en büyük mirastır FENERBAHÇE... (Veni)

1|1
    0|0
  • ben çok küçüktüm ilk galatasarayı gördüğümü hatırlıyorum tvde ben galatasaraylı olucam dediğimde abim ve ablamdan sert bir tepkiyle karşılaştım iyiki öyle bir hataya düşmedim zamanla anladım fenerbahçemin değerini :)

1|0
    0|0
  • Hagi hagi hagi goooool dedirterekten Gsli yaptilar. Iyiki de olmusum:D

0|0
    0|0
  • Babamlar amcalar Fenerbahçeli yaptı beni. İlkokul 6. sınıfta kendi rızamla kimsenin baskısı altında kalmadan kendi yolumu çizerek Beşiktaşlı oldum.

0|0
    0|0
  • Kader :) ailemde ve arkadaş çevremde hiç beşiktaşlı yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...