Sizi kim şu an tuttuğunuz takımın taraftarı yaptı ?

Bu babanız olabilir, amcanız, dayınız veya size yakın olan herhangi biri.. [Anneleri,halaları, teyzeleri katmıyorum, çevremde pek öyle küçük çocuklara takım taraflarlığı aşılayacak hobisi olan hanımlar görmedim, tanımadım ]

İlk " sen şu takımlısın " dendiğinde hemen tamam dedin mi?

Güncellemeler:
.

0|0
57|54

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 56

• abim dediğim kuzenim ortaokuldayken bir anahtarlığı vardı kartal başlı istedim tamam ama dedi bunu alırsan beşiktaşlı olman lazım dedi ben de sen istersen seve seve dedim ondan önce zaten taraftar değildim öyle babaya kazık atıp abi yolundan gittim :))

0|0
    0|0
  • çocukken gs lıydım babamdan dolayı ama aklım başıma gelince marşlarımız ve diğer taraftarlar sayesinde fb li oldum yani çocukluğumdan beri hep sevmişimdir fb marşlarını

1|1
    0|0
  • Babam :) 1 haftalıktan basıma orgü baglamıs :) Sonra basladı işte hikayem zaten doğmadan önce herseyımı sarı lacivert almıs :))

1|0
    0|0
  • Babamın yüzünden yeaa. Kendisi galatasaraylı biz de galatasaraylı olduk. Babadan çocuğa geçer gibi bi durum söz konusu :D Esasında bana kalsaydı beşiktaşlı olurdum sanırım. "Şimdi neden olmuyorsun" dersen, böyle gelmiş böyle gidecek sanırım öyle görünüyor :=)

0|0
    0|0
  • Bizim ailede herkes fenerli haliyle çocukluguma kadar benide fenerli yapmışlar ve bir zaman sonra içimdeki Galatasaray aşkını ortaya çıkardım.. :)

1|1
    0|0
  • ben babama inat galatasaraylı oldm taa küçüklükten bi gıcık oluyordm fenere o inat büyüü büyüdü galatasaray benim için bi aşka dönüştü eğer bifenerliyle evlenirsem burnundan getirirm ve çoçuklarımda cimbomlu olcak ceyizlerm telefonm işim falan önemli değl benim için formalarımın önemli olduğu kadar galatarasayımın önemli olduğu kadar ;)

1|0
    0|0
  • Amcam sayesinde , ama hatırlamıyorum süreci ...

0|0
    0|0
  • Kendimm.

0|0
    0|0
  • Ben babam sayesinde ülkemin en gurur verici takımını tutuyorum.

Büyük babam ve Büyük büyük babamdan bizlere kalan en büyük mirası... <3

Ben zaten afacan bi kızdım açıkcası, erkeklere maç yapar hatta söverdim... şimdi yolda gören arkadaşlar oo kaptanım naber diyo :)

0|0
    0|0
  • Babacim

0|0
    0|0
  • kimse bana sen şu takımlısın demedi. kuzenim fenerbahçeliydi ona özendim ben de fenerbahçeliyim dedim :))

0|0
    0|0
  • dayim.

1|3
    0|0
  • Annem. 4-5 yaşlarındaydım,anneme hangi takimlisin diye sordum, fenerbahce dedi. Ben öyle bir sevdim ki fenerbahçeyi,sonra da hic degistirmedim zaten. Sonradan gercegi ogrendim ama annem sallamis :d fenerbahceli falan degilmis. Yillarca kandirildim.

0|0
    0|0
  • Bana halamın oğluyla,abim sormuşlardı kuş mu aslan mı diye aslan daha güçlü diyerek aslanı seçmiştim. O zamandan beri galatasaraylıyım :D

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım sayesinde Beşiktaşlı olmuştum.

0|0
    0|0
  • tabiki babam küçükken yarısı bordo yarı mavi ayakkabı forma taraftar atkısı vs alırdı :) İlla şu takımlı olucaksın demedi ama bu ortamda yetişen bi çocuktan ne beklersin ki :D

0|0
    0|0
  • Küçükken tv izliyordum takımları gösteriyorlardı birde ne göreyim SARI-KIRMIZI o kadar rengin arasından o renge vurulmuştum. 2 renk bu kadar mı yakışır demiştim olmuştum. Sonra babam beni kucaklayıp öpmüştü çok küçüktüm meğer o da galatasaraylıymış. Annem ve kardeşimde fenerli . Kimsenin kimsede baskısı yok.

0|0
    0|0
  • dayım ve dünya kupası sağ olsun

0|0
    0|0
  • benımkı cok karısık oldu yaa babam besıktaslı kucuklugumden berrı hep besıktas forması felan alırdı maclara gıderdık ızlerdık abım galatasaraylıydı oda rusvet verırdı dayım fenerlıydı fenerlıyım dersem ne ıstersem yaaprdı tabı bu 5 ıle 8 yas arasıydı sonra babamı cok sevdıgım ıcın besıktaslı oldum ama oda ünvr baslayana kadardı o zamankı sevgılım sımdıkı kocam tam fanatık galata saraylı benıde galatasaraylı yaptı :) ama babamın yanında besıktaslıyımda:))

0|0
    0|0
  • butun sulalem Fenerbahceli hem anne tarafi hem baba tarafi. sIkIysa Fenerli olma cunku ezilirsin onlarin yaninda, boynun bukuk kalir, eziksin ki gercekten de oyle o yuzde iyiki FENERBAHCELIYIM

0|0
    0|0
  • Amcam

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum... Bizimkiler Galatasaraylı... Ben de öyle oldum...

0|0
    0|0
  • amcam benı galatasaraylı yaptı :D sonra kendı fenere gectı :D yok bole bı doneklık :D

0|0
    0|0
  • babam dan gördüm fenerbahceliydi sende fenerbehçelisin diye diye sevdik bizde doguştan

0|1
    0|0
  • Kendi isteğim özgür iradem , kimse için inançlarımı satmam ;) biz beşiktaşı sevdik beşiktaşa inandikk böylede gidecek

0|1
    0|0
  • Babam ufakken bi maca gitmis fb-gs macina. Hangisi yenerse onu tutcam dems Galatasaray yenmis Allahtan :) ablamda cok fanatik onun sayesnde diyebilirm..

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli Fenerliyim, kimsenin etkisi yoktur üzerimde :)

1|0
    0|0
  • Ben kendim seçtim :)))

0|0
    0|0
  • Dedem ve babam.Özellikle dedemin vefatından sonra takımıma daha sıkı sarıldım

0|0
    0|0
  • Babam Beşiktaşlı yaptı ama ailede bir gelenek:))Bir nevi saltanat gibi babadan çocuğa geçiyor:)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 54

• Kimse yapmadı babam Fenerli ona inat Galatasaray'lı oldum

0|1
    0|0
  • babam

0|0
    0|0
  • Peder bey sağolsun ultra aşırı Galatasaraylı yaptı beni..Şimdi kendi çekti elini ayağını futboldan.

0|0
    0|0
  • Doğuştan Fenerbahçe.

Bir de marşları öğrenince kanımıza bir kez daha işledi.

Ben çocukken "Ali Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon" diye slogan vardı. =)

1|0
    0|0
  • Beni kimse sonradan taraftar yapmadı, Bizde Beşiktaşlı olunmaz doğulur.. =)

0|0
    0|0
  • amcam elinde 7 farklı forma ile geldi birgün.Ve bütün kuzenlerim orda şu takımlı ol diyince orda o takımı tutmaya başladık daha 7 yaşındaydık.

0|0
    0|0
  • üç dört yaşındayken kızıltoprakdan geçerken gönül verdim sarı ile laciverte birde bahçedeki feneri bildim aşkdanda öteydi bu sevda ilkokul birdeydim bayrağını göndere çektim diye tek ayak üzerinde 3 saat dikildim ayağımı indirince hırs yaptım bayrağı camdan aşşağı astım okuldan kaçtım antremanına maçına gittim halada Maraton Üst Tribünü A Blok'dayım ...

1|0
    0|0
  • Bir sabah " BABAM " tuttu elimden :)

0|0
    0|0
  • babam, abim galatasaraylı ama babam yada abim asla bana baskı uygulamadı illa GS yi tut diye, GS yi küçüklüğümden beri sevdim ve galatasaraylı oldum ve ben şunu düşünüyorum insanların hangi takım tuttukları kişilik ve karaterine göre değişiyor gibi geliyor bana yani evde kimse takım tutmasa bile ben Galatasaraylı olurdum...

0|0
    0|0
  • sınıf arkadaşım aslıda öyle fanatik falanda değilim hatta kızlar inanmayacak maç sevmem sadece milli maç olursa bakarım

0|0
    0|0
  • Bizi kimse yönlendirmediğinden ve her insan Fenerbahçeli olarak doğduğundan biz de Fenerbahçeli olmuşuz. Eksilemeyin hemen şaka yaptık :D babadan oğula yöntemiyle.

0|0
    0|0
  • benim bütün sülalem ''Galatasaray''lı başka takım tutanı dövüyorlar ki iyikide GS'liyim diyorum sonuna kadar sapına kadar ;)

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşlarında annem galatasaraylı yapmış beni.Tabi bişey bildiğimden değil sorana gs diyodum.Çocuk işte..Sonra dayım var benim çok sevdiğim.Aşırı fenerbahçelidir.O etkiledi beni yiğenim sen fenerlisin filan.Annem de ilerde babasıyla kavga etmesin diye ses çıkarmamış (babamda fbli) Fenerbahçeli olmama.Allah'a şükür ki dayım sayesinde Fenerbahçeliyim.:)

0|0
    0|0
  • 2008'de gazetede takımın yenilendiğini gördüm, takımımı değiştirdim o günden beri o takımlıyım :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olunmaz fenerbahçeli doğulur

1|0
    0|0
  • Dedemden babama,babamdan bana,bendende çocuklarıma en büyük mirastır FENERBAHÇE... (Veni)

1|1
    0|0
  • ben çok küçüktüm ilk galatasarayı gördüğümü hatırlıyorum tvde ben galatasaraylı olucam dediğimde abim ve ablamdan sert bir tepkiyle karşılaştım iyiki öyle bir hataya düşmedim zamanla anladım fenerbahçemin değerini :)

1|0
    0|0
  • Hagi hagi hagi goooool dedirterekten Gsli yaptilar. Iyiki de olmusum:D

0|0
    0|0
  • Kader :) ailemde ve arkadaş çevremde hiç beşiktaşlı yok

0|0
    0|0
  • benim Beşiktaşlılık sülaleden geliyor babam,amcalar,abiler,kuzenler alayı beşiktaşlı... beşiktaşlı olmayana ekmek yok bizde :) ama aklım erse kendi düşüncemle yine beşiktaşlı olurdum.. diğerlerinden farklıyız çünkü :)

0|0
    0|0
  • herkes gsliydi ben asık oldum laciverte

0|0
    0|0
  • Biz gozumuzu actık bı BESŞİKTAŞ vardı gerisi yalandı

0|0
    0|0
  • Babamlar amcalar Fenerbahçeli yaptı beni. İlkokul 6. sınıfta kendi rızamla kimsenin baskısı altında kalmadan kendi yolumu çizerek Beşiktaşlı oldum.

0|0
    0|0
  • Babam beşiktaşlı yaptı. Yanlış hatırlamıyorsam 4 yada 5 yaşındayken fener demiştim bi kere. Babam gebertirim seni demişti :) Ailede herkez beşiktaşlı. iyikide beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Galatasaraylıydım. Ama galiba babam beni Galatasaraylı yaptı :)

0|0
    0|0
  • Dayım...

Babam Fenerbahçeli

Dayım Galatasaraylı...

Benim Yeğenlerim Galatasaraylı Olur Dedi Babama O Zaman Bu Söz Çok Hoşuma Gitti...

O Gün Bu Gündür Ben GALATASARAYLIYIM...

0|0
    0|0
  • gelenek görenek adet töre

yani Ailedeki hattaa bırak aileyi sülaledeki herkes aynı takımlı olunca :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve bana kimse demedi :)

Evdekiler fenerbahçeli ve beşiktaşlı. Tek galataraylı benim. 17 Mayıs 2000'de televizyondaki Aslanların kükremelerini duyunca galataraylı olmuştum. :)

0|0
    0|0
  • genetik kanımda var fb

1|0
    0|0
  • dayım :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24
Yükleniyor...