Bir kadın nasıl bakımlı olur?

sizin için bir kadının bakımlı olma kriterleri nelerdir...? bakımlı olmak temiz olmakmıdır...? yani kısacası bir kadın nasıl bakımlı olur..?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• bakımlı olmak benim adıma temiz olmakan geçiyor .yüzün,vücudun ,ırnağın ve saçın temiz olmalı .boyuyorsan saçını dip boyasını düzenli yapman gerek .saçına bakım yapman gerek bide .vücut bakımı düzenli ağda ve losyonlar sürmen gerek mis gibi kokmak .sonra ırnakların manikürlü olması gerek .bence bunlar .yoksa yüzünü badana yap tırnakların pis çok ici bence .bunu bir çok kızda görüyorum valla .bence çok kötü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• parayı veriyosun yapıyolar kuaförde

2|0
    0|0
  • bakım iç huzuru ile başlıyor bence soran iç huzuru olmayan kadın bir kilo boyayada bansa kendini kurtarmıyor ...

0|0
    0|0
  • Temiz, hoş kokulu, ojeli, makyajlı, şık giyinimli vsvs

1|0
    0|0
  • kıllarını aldırsın temiz olsun yeterli bence :D

0|1
    0|0
  • Temizlikten giyim kusama modayi takip etmesinden ojesine kadardeusen kriterlerke bakimli olunur

0|0
    0|0
  • Valla sınıfta erkekten çok kız var ve hakikaten kızlara olan bakış açım yavaş yavaş değişmeye başladı. Bakımlı olmak başka birşey önce temiz olalım hanımlar. Birinci problemimiz çok ağır ter kokabiliyorlar. İkincisi koltukaltları traşlı değilkende görünebilecek şeyler giyiyorlar ki bu zaten limittir bir kız için bence. Bunları aşarsak bakım kısmına da geliriz yavaş yavaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Temiz olmasıdır en başta bu vücut temizliğidir, cilt temizliğidir.. Temiz, saçı başı derli toplu biri geliyor benim aklıma bakımlı dendiğinde

0|0
    0|0
  • temiz olmak saçtan tırnaga kadar. doğal olmak abartıya kaçmamak özenli ve temiz giyinmk ve onu taşyabilmk

0|0
    0|0
  • Hem temiz olmak, hem giydiklerine, yediklerine, saçına, başına dikkat etmesi demektir bence. Sadece kadınlar için değil erkekler de böyle olmalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...