Hem ağlıyorum hem de gülüyorum, temizlik işçisinin yerinde olsaydınız siz ne yapardınız?

Son zamanlarda tekrar tekrar dönüp dolaşıp bu videoyu izliyorum. hem gülüyorum hem de üzülüyorum. Gülüyorum gerçekten de komik, özellikle çocuğun kaçarken inlemeleri, üzülüyorum bu çocuk nasıl bir aile terbiyesi almış da babası yaşındaki bir kişiye ve o kişi 700TL'ye çalışan bir işçi ise saygısızlık edercesine kötü muamele yapabiliyor. Ben de temizlik işçisinin yaptığı davranışı taktir edenlerdenim :) siz ne düşünüyorsunuz?

link

• Çok iyi yapmış
    29% (4)50% (4)36% (8)Oy Ver
  • Ben olsam daha kötüsünü yapardım
    57% (8)50% (4)55% (12)Oy Ver
  • Çocukdur deyip aldırış etmezdim
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Belediye çalışanı haksız, çocuktur deyip dövmemeliydi
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu video daha da güzelmiş. Sherlock Holmes versiyonu yapmışlar

link

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• bizim toplum bu kadar işte saygısızlığın bu kadarı ! İnsanları ezmek ve küçümsemekten başka birşey bilmiyoruz yazık kimbilir o adamın ne dertleri var da 3 kuruş para için çöpçülük yapıyor bizse onu ve başına gelenleri , onurunu incitenleri alay konusu yapıp gülüyoruz hayat acımasız !

1|2
    0|0
    • temizlik işçisine asla gülmüyorum.. üzülüyorum. güldüğüm tek nokta çocuğun dayak yiyişi, ağlayışı :) aslında o çocuğa suç bulmamak lazım, onu yetiştiren aileyi bulup onu dövmek lazım..

• üstüme alınmadım zaten rahat ol :) farkettim :)) ama gerçekten de keşke böyle bir olay olmasaydı da bizler de gülmeseydik. ama bi nebze de olsa iyi oldu. çünük mevlananın sözü bu videoda işlemiştir. ben terbiyeyi terbiyesizden öğrendim. eminim ki bu tarz agrasif çocuklar bu videodaki yanlışlıkların farkına varmışlardır..

• inşallah

Kızlar Ne Diyor 13

• sen takmışsın buna :D

0|1
    0|0
    • evet yaa gerçekten de taktım. gülerken beni düşündüren bir videoyla pek karşılaşmadığım için beni etkiledi bu video :)

• normaldir

0|1
    0|0
  • Çok iyi yapmış hatta az bile yapmış :)

0|1
    0|0
  • Yine mi bu soru:D:D

0|1
    0|0
  • ben olsam o çocugu yakalar ağzını burnunu kırardım.videoyu ilk kez izledim gerçekten çok üzüldüm.bu kadar terbiyesizlik olamaz.ben gördüğümde kolay gelsin diyorum çocuğun yaptığına bak ya.

0|1
    0|0
  • link

Bu versiyonuna güldüm .

0|1
    0|0
  • Az bile yapmış.O çocuğun adamakıllı yola gelmesi lazım.Kızılcık sopasıyla dövmeli.

0|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • o cocugu yola getırmek gerek.

0|1
    0|0
  • Çok iyi yapmış

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben olsam başka ama ekmek parası davasında çalısan insanlara saygısızlık ettiklerine tahammül edemem beter ederim.

2|1
    0|0
    • bu çocuğun aldığı bu ders yeter.. videonun sosyal paylaşım ağına düşmesi dayak yemişten beter etmiştir çocuğu :)))

• Az bile yapmış. Ben olsam çocuk falan dinlemez bayıltana kadar yumruklardım.

Hatta, olayı kameraya alan çocuğu da döverdim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Nush: Öğüt

Tekdir: Azar

0|1
    0|0
  • çocuğun terbiyesizliği babası yasında kocaman adam saygılı olmalıydı. bence temizlik işçisi abinin ellerine sağlık az bile yapmış :))

0|1
    0|0
  • İZLE İZLE BUNU İZLE link

0|1
    0|0
  • ben olsam daha pis yapardım olum bak git demesi zaten süperdi :))

0|2
    0|0
  • Oğlum bak gitt !

0|1
    0|0
  • olaay kocaelinde olmuş galiba..az bile yapmış çocuğa.ama bu versiyonu ilk defa gördüm güzel olmuş :)

0|1
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...