Sağlam bir diyetin yanında bu spor ideal midir?

Sıkı bir diyet yapıyorum. Bir de her gün bu sporu http://www.youtube.com/watch?v=03QnvXczs-0 . Zayıflayıp sıkılaşabilir miyim? boyum 169 kilom 69

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• şöyle diyim sana..
    1. spor zayıflatmaz.. sıkılaştır.. güzel gözükmeni sağlar.. sarkmayı önler vs.
    2. kardiyo (koşu, yüzme, yürüme, bisiklet) sana çok fazla yarar sağlamaz.. hatta kas hücrelerini bile yitirebilirsin.. kardiyo yerine interval yapmalısın..
    3. gözlemlerime göre en iyi forma sokan spor sıkılaştırma hareketleridir.. ve ciddi anlamda sana yarar sağlar
    4. sağlam bir diyet demişsin kısaca bahsetsene
    5. ne yazıkki aç kalarak kilo veremezsin.. verirsin ama kaslardan.. vücut aç kaldığını anladığında kıtlığa girer.. ve vücudun ilk kullanımı olan proteini harcar..

1|0
    0|0
    • Protein ağırlıklı besleniyorum ekmek çok çok az. Meyve de yiyorum her gün yesil cay içiyorum falan. Peki bu videodaki spor sıkılasmaya yarar sağlar mı?

• güzel bir diyet.. evet, bir miktar sıkılaşırsın ama bu hareketlerle çok fazla sıkılaşacağını düşünmüyorum.. daha ağır hareketleri seç

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız oturun onlarla efendi gibi konuşun. diyet falan çok adice oluyor.

0|0
    0|0
  • sadece spor bıle yeter kac kılosun

0|0
    0|0
  • Benden iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor olmadan diyetin bir yararı olmuyor pek

0|0
    0|0