Cristiano ronaldo'yu Messiden iyi görmek sizce komedi değilmi?

Messi saglıklı oldugu dönemde 4 defa üst üste ballon d'or'u aldı ronaldodan dünyada bir yıl içerisinde en çok gol atan futbolcu oldu 91 golle, diğer kırdıgı rekorlardan bahsetmiyorum bile, dünyanın bütün efsaneleri messi daha iyi futbolcu diyorken portekizli figo bile ronaldo messiden iyi diyemiyorken nasıl ronaldoyu messiden iyi görüyor bazıları? geçen sene messi sakatken ronaldolu real münihten 4 yiyen barcanın gerisinde kaldı ligte, clde dortmundan 4 yiyip elendi ve yok yere ribery haketmesine ragmen ronaldoya ödülü verdiler sizce ronaldoyu messiden iyi görenler neyin kafasını yaşıyor?

• ronaldoyu sevdikleri için objektif bakamıyorlar olaya
    50% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • bütün dünya Messinin en iyi oldugu kabul etmiş ve messi bütün rekorları kırmışken bırak onlar ronaldo daha iyi desinler
    50% (1)100% (3)80% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben burada sabaha kadar Ronaldo nun istatiklerini de yazsam sen messi konusunda sabitsin

0|1
    0|0
    • messi kırılacak bütün rekorları kırdı zaten üstün oldugu bişeyi yokki ronaldonun koz olarak kullanman için :)).

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• Messi'nin kötü hali bile Arjantin'e 3 puan getiriyor Messi'ciyim ama Ronaldo'nun hakkınıda yememek lazım yani biri digerinden daha iyidir ama biri 100 ise digeri 90 degil biri 100 ise digeri 99'dur o yüzden bu kadar tartışma var

0|0
    0|0
  • ronaldo steroid manyağı gol makinası resmen. messi ondan daha iyi asla olamaz. o adamdaki bacak kası carlos'da bile yoktu. makina gibi geliştiriliyor adam

0|1
    0|0
    • iyimisin kardeş Messi gol rekoru kırdı bir sezonda 91 gol attı,4 sezon üst üste balondoru aldı geçen sene sakattı ve realli ronaldo münihten 4 yiyen barcanın gerisinde ligte kalırken, cldede dortmundan 4 yiyip elendi ve buna ragmen haksız şekilde ödülü ronaldoya verdiler bütün kırılmadık rekorlar messide.

• haklısın ama ronaldo futbolun geleceğini gösteriyor bize şu anda. kusursuz bir fizik yaratıyorlar adamda farkındaysan. adeta bir kobay gibi yüzlerce anabolik steroid veriyorlar adama. kusursuz bir futbol makinesi.
      sen de haklı olabilirsin messi'yi hiç takip etmiyorum çünkü.

• ronaldonun daha iyi oldugunu soyleyen 2 ulke var portekiz ve turkiye. messi tipsiz ufak tefek diye sevmiyor bizim turkler. olay bu messi dunyanin en iyisidir

0|0
    0|1
    • aynen :D Türkiyeninde çogusu messi der :D.

• Ronaldo açıkcası şuanda her türlü messiden iyi hem karakter olarak hem futbolcu olarak ama messi de geçen sezonlara göre daha iyidi orası ayrı. ben şu zamanda bahsediyorum

0|0
    0|0
    • messi sakattı ondan arkadaşım bu sezon dogru düzgün top oynamadı adam

• saglıklı messi ronaldonun çok önündedir, Robben ve messi yetenek olarak ronaldonunu çok çok önündedir benim görüşüm.

• aslında insan hangisini daha çok seviyorsa onu önde görür ben eskiden ronaldoyu sevmezdim messi hayranıydım ronaldoyu biraz araştırınca gerçekten sevmeye başladım o yüzden diğerlerinden ayrı tutarım ronaldo messi ve robben hepsi iyi futbolcular zaten.

• RONALDO.. Kesinlikle Ronaldo..

0|1
    0|0
  • Ronaldo makine. Messi hikaye

0|1
    0|0
    • iyimisin kardeş Messi gol rekoru kırdı bir sezonda 91 gol attı,4 sezon üst üste balondoru aldı geçen sene sakattı ve realli ronaldo münihten 4 yiyen barcanın gerisinde ligte kalırken, cldede dortmundan 4 yiyip elendi ve buna ragmen haksız şekilde ödülü ronaldoya verdiler bütün kırılmadık rekorlar messide.

• eee neye göre konuşucaz peki demekki messi çok daha iyiki 4 sene üst üste ronaldonun elinden ballondoru aldı bütün dünya efsaneleri futbolda messi daha iyi diyor. luis figo bile ronaldo messiden iyi diyemiyor eee geriye ne kaldı?

• Sen bakma onlara göre dostum :D

• CR7 tektir.

0|1
    0|0
  • Futboldan Anlamayanlar, Ronaldo'ya Laf Söyleyerek Neyin Kafasını Yaşıyorlar?

0|0
    0|0
    • Ben messi ronaldodan çok daha iyi diyorum ronaldo kötü demiyorum.

• Messi Harika Bir Futbolcu, Cristiano Ronaldo Harika Bir Sporcu. Her sporu En Iyi Şekilde Yapabilecek Kapasitede. Futbolu Zaten Harika..

• aynen öyle

0|0
    0|1
  • ben çok seviyor messiyi

0|0
    0|0
  • ronaldonun tek şanssızlığı messiyle aynı döneme denk gelmesi

0|0
    0|1
  • Ronaldo makine. Messi hikaye

0|0
    0|0