Vücudumu şekile sokmam lazım?

Gençler göğüslerim 90 boyum 1.60 göbegim ve yanlarım var kalçamda 90 belimi inceltip yanlarıda eritmek istiyorum. gögüsleride 85-80e düsürsem iyi olacak sizce nasıl yapabilirim? fikir verinnn

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önce zayıfla sonra pilates yap sıkılaş.

0|0
    0|0
    • spor yapmadan dengeli bir şekilde zayıflayabilir miyim

Erkekler Ne Diyor 22

• Bencede pilates yapabilirsin, spor salanuna gitmek istemiyorsan evde de yapabilirsin.
    Herkes büyülttürmek ister, sen niye küçülttürmek istiyorsun onu anlamadım. Büyük daha sexi ve ilgi çekicidir erkekler tarafıdan. Kızlar tarafından ne tarz yorumlanır bilemiyorum. Şekilsiz mi acaba? öyleyse ameliyat filan düşünüyorsan ve seni mutlu edecekse olabilir. Fakat görmediğimiz için birşey diyemeyeceğimizden, Sen evham yapıyor da olabilirsin buda ihtimal dahilinde. Belkide çok sexi görünüyorsun ama senin haberin yoktur :) ki cevaplarından fotodan belli olmayan göbek ve yanlar var demişsin. Balık eti katagorisine giriyorsun demek ki en fazla, ve büyük göğüsler çoğu erkeğin hayalidir diye biliyorum :)

0|0
    0|0
    • erkeğin hayalidir falan erkekler beğenir diye ben öyle olamam ki. giydiğim kıyafetler sorun yaratıyor çok dikkat cekiyor dimdik duruyor cunku o yuzden istemiyorum

• Kısaca söylemek gerekirse, bence pilates veya yoga yap, egzersiz bütün insanlar için gerekli.
      Göğüslerim büyük, utanıyorum gibi algıladığımdan laf arasında gaz verdim, daha ilgi çekicidir diyerek.
      Kim bilir belki ihtiyacın olan şey budur diye düşündüm sanırım.

Tabi ki uzman değilim ama, büyük göğüslerin bayanlara birkaç açıdan sıkıntı yarattığını biliyorum,
      Meme kanserine yakalanma ihtimalini artırmasının yanında, vucüt dengesini bozduğu için ilerleyen yaşlarda sırt ağrısı, Allah korusun bel fıtığına bile sebep olabiliyor. Uzmanlar küçültmek için cerrahi yardım alın demiyor illa ki destekleyici sütyen kullanın filan diyorlar. Bunların yanı sıra sırf görünüşünden dolayı psikolojik olarak senin mutsuz ediyorsa sırf bunun için bile bıçak altına yatmak istiyorsan ben bunu desteklerim. Psikoloji de en az fiziksel sağlık kadar önemli insan için.
      Herşeyin yanında işi uzmanına danışmakta da fayda var. Muayeneye ücret almıyorlardır heralde diye düşünüyorum. Sağlık sonuçta.

• tesekkkurr ederimmm

• Spor yap fitness

0|0
    0|0
  • sakın yamuk yumuk diyetlere işlere girme. Hayatına kaldığın yerden devam et. Sadece uzun tempo yürüyüş yapacaksın koşu değil yürüyüş yapacaksın. Bol bol yoğurt ye yağ düşmanıdır bu yoğurt

0|0
    0|0
  • Gecenin bu saati sorulmuycak sorular Part2 bence sen git şimdi gündüz gel daha çok yardımcı olurlar bu saatler hep abaza

0|0
    0|0
  • çok yağlı şeyler yeme daha çok peynir yoğurt tavuk ve balık tüket ve yeşillikten vazgeçme çok fazla ekmek tüketme hamur işlerini azalt - sonra ilk başta yürümeye sonra tempolu yürüyüş daha sonra koşmak ya da ben bu iş için para ayırırım dersen en güzeli hocalar eşliğinde spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Bazıları gibi form demek yerine Türkçe kullandığın için tebrik ediyorum

Kolay gelsin, başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • koş anonim koş...

0|0
    0|0
  • Bence biz senin vücudu alalım komple yeni bir şey verelim nasıl olur? :D

0|0
    0|0
  • Fitness e basla sana ancak onlar yardimci. olabilirler.

0|0
    0|0
  • herşeyi anladım da göğüs nasıl zayıflatılır bunu ilkkez senden duyuyorm

0|0
    0|0
    • zayıflatılabilir mi? sorumda bu

• kalk git ya o zaman yatalım g*t büyütelim evde biz böyle olmak zorundaymışız diyelim kader diyelim cok sacma

• tamam a. k git bıçak altında yat göğüslerini küçült ne laf anlamaz kadın çıktın yaw

• Ver kurtul :)

0|1
    0|0
  • spor şart

0|0
    0|0
  • bol bol squat yap bu arada gögüslerin iyi

0|0
    0|0
  • 1.60 boymu... harikaymış :$

0|0
    0|1
    • dalga geciyor insanlar ya

• ben bayılırım 55 65 arası boya. 1.83 olmama rağmen :$ o insanlar bok yesin :)

• Mekik squat kosu duzenli beslenme=Seksi vucut
    Cok calisman lazim cook

0|0
    0|0
  • Göğüs 90 kalsın hatta 100 yap. Göbeği düşürmeye çalış ne o öyle tüpçü köbeği gibi.

0|0
    0|0
  • Resmini yolla yardimci olayimm

0|0
    0|0
    • resiim yook resimlerde belli olmuyor

• Yuzun olmadan cek fizigini yolla ozelden veya baska yerden goruselim ucretsiz yatdimci olayim kardes

• yahu fotograftan belli olmuyoor yinede mesaj at

• tornacıya git :)

0|0
    0|0
  • resmınıde ataydında bı göreydık burdan atıp tutmaya benzemez o ne öyle bakkal listesi gibi oram bole suram su buram bu kendını hayal ettır sonra bızler abaza genc olalaım way arkadas ya :D şakamısnız olum sız ne aranıonuz bugn mesaj atan olmadımı ya da az mı oldu olduda talep iyi deilmıydı he hangsıı sence söle baklm

0|0
    0|0
    • gizli kullanıcı olarak soru sorduğumun farkındamısın?

• Nasıl başardın böyle olmayı.

0|0
    0|0
    • tiroitlerim dengesiz calısıyor ve ergenlik zamanıma denk geldi falan bide uzun ilişkiden cıktım depresyon falan filan darma duman

• ııı, moruk istersen olur.

• sırtına hafif bir odun boru fitness aleti bulabilirsen 2 kol açıklığında olsun belden yukarısını komple çalıştırır kollarını 2 ye aç sadece sağa sola çevireceksin kalça bacak için çök kalk tam aşağı inme poponu yere paralel yap geri kaldır 10 numara olacaksın bol nesquik iç spor yapmasan bile seni fizikliyapar kemiklerini sağlamlaştırır

0|0
    0|0
    • tesekkur;)

• her zaman sakın ürün kullanma yağyakıcı falan tamamen doğal çalış yoksa kilo alırsın kahvaltı vazgeçilmezin olsun

• çok seksisin :)

0|0
    0|0
    • keske buna bende inansam

• ayna da kendine sürekli ben güzelim de :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...