Kapat

2014 FIFA Dünya Kupası futbol maçları sırasında tribündeki güzel kızların gösterilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

2014 FIFA Dünya Kupası büyük bir heyecanla başladı. Maçların heyecanı, kupayı kimin kazanacağı ve kazanacağı ümit edilen takımların elenmesi şoku kadar maçlar sırasında tribündeki güzel kızların sıkça gösterilmesi de tartışma yarattı. Sosyal medyanın yanı sıra basın ve medyada da futbol, kadınlar aracılığıyla mı pazarlanıyor; (pozitif) ayrımcılık mı yapılıyor; futbol maçlarında kadınlar bir obje/meta olarak mı kullanılıyor gibi tartışmalar yarattı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Hadi kızlar,

Bu soru, kadın hakları, cinsiyetçilik, cinsiyet ayrımı hakkında. Futboldan hoşlanmasanız, maç izlemeseniz de eminim fikirleriniz vardır. Paylaşın, lütfen.
Kimi sorularım için "en iyi cevap" henüz seçmedim. Bu yüzden siteden/sistemden benim en iyi cevap seçmem gerektiği ya da 30 gün içinde otomatik olarak seçileceği yönünde sürekli mesajlar alıyorum. Burada yer alan sorum için henüz bir tane bile en iyi cevap yok. Bu yüzden seçimi siteye/sisteme bırakacağım. Bilginize!

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Dunya kupasina ozel degilki genelde hep gosteriliyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben iranlı bır bayan gormustum trıbunde ama sanırım ıran yonetım rejımıne aykırı gıyındıgı ıcın ıdam mı ederler bılmıyorum , uzuldum acıkcası

0|0
    0|0
  • Eğlenmeyi biliyorlar

0|0
    0|0
  • İzlemek güzel oluyor...

0|0
    0|0
  • Çok güzeller ama :)

0|0
    0|0
  • Güzel kavramı şekilleniyor gözümüzde sayelerinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...