Büyük konuşur musunuz? Sonuçlarını yaşadınız mı?

Bence büyük konuşmanın sonuçlarını gösteren en iyi örneklerden biri Deniz Seki'nin hapis cezası olmuştur. Zamanında popstar yarışmasında Bayhan için cezaevine giren adamdan sanatçı olmaz gibi bir laf etmişti bakın şimdi başına neler geldi. İnsan hakikaten ne oldum değil ne olacağım demeli, sizde katılıyor musunuz ?

(Kimseyi savunmak ya da buna iyi ki olmuş demek gibi bir amacım yok bu örneği adı gibi örnek olsun diye verdim.)

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilk sene girdiğim öss den sonra msn kayıtlarımı okuyorum bir arkadaşla olan. Konuşmada şunları söylemişim: hayatta hiç bir güç beni ankara dışında bir yerde okutamaz. İstanbul falan zaten söz konusu değil hatta herhangi bir yer yazsam da istanbul yazmayacağım minvalinde konuşmalar.

sonuç: istanbul'da okuyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hep büyük konuşurum hepte başıma gelir

0|0
    0|1
  • Doğma büyüme Ankaralıyım. Ailem ise Eskişehirli. Eskişehir'den nefret ettiğimi söylerdim hep. Burdaki insanlar cahil derdim tabii eski zamanlarda bu kadar gelişmemişti :) Neyse birine tutundum aşık oldum 3 yılımı verdim. O zamanlar da hep Eskişehir'de bulunmak isterdim. Tuhafff :)))

0|0
    0|0
  • link bunu gorunce paylasmak istedim..bayhanda dile geldi sonunda oda unutmamıs belli dogru zamanı bekliomus heralde..

0|0
    0|0
  • babam gıbı kımse olaz derdım onun kadar kımseyı seveme derdım ben annemde buyuk konusma bır asık olursan gorun derdı cıddende öyle oldu babamı gunluk arardım (sehır dısında okudugum ıcın)esımle cıkmaya baslayınca babamdan önce onu arar oldum sabah kalktım mı ılk aklıma o gelır oldu:))bı bu oldu artık konusmuyorum

0|0
    0|0
    • eşinle böyle olması güzel ama babanda ikinci oluversin :)

• amın ıns babam gıbı sı yoktur ya arkadasım o benım sankı sımdı torunu duydular benım papuc gıttı dama ama:P

• haha normaldir, tebrik ederim

• Yıllarca kesinlikle matematikle ilgili bir bolum okumak istemiyorum hatta mümkünse sayı bile görmek istemiyorum demiştim şu an mühendislik okuyorum :) bu sadece ornek daha niceleri var boyle büyük konuşup yaptigim

0|0
    0|0
  • kesinnlikle hapise girdiğinde aklıma sahnesi nasıl terkettiği gelmişti neyse..dogrudur katılırım bu söze neyle sınancagımızı bilemeyiz..

0|0
    0|0
    • yalnız değilmişim bu konuda, o değilde gazeteler neden hatırlatmıyor ona şaşarım

• evt eden bulur ayıbını ortmek lazım bi insanın (tabi pisman edip tovbe etmisse yada etmemisse tesvik edilmeli neyse)ii aksamlar..

• iyi akşamlar

• Haaa bir de hiç evlenmiyeceğim derdim ama evlenecek miyim bilmiyorum :)))

0|0
    0|0
  • büyük konusmuyorum demekte büyük konusmak

büyük konusmamaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • o buyuk konusmak degıl mana bulmaktır kımseyı kınamam

0|0
    0|0
  • asla dediğim ne varsa muhakkak başıma gelmiştir,daha da büyük konuşmam,hayat bu herşey olabilir..

0|0
    0|0
  • her tükürdüğümü itinayla yaladım bugüne dek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• konuşrym sonuçlarını yaşadım bir daha birine yardım etmek mi tövbee

0|0
    0|0
  • çok

0|0
    0|0
  • Hep elimde patladı o yüzden bıraktım kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • denız sekı zaten bencıldı dusuncelerınde...asagılık komplekslerı var kendısınde eden bulur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...