Zayıflama, fitness bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

arkadaşlar 173 boyunda 86 kilo olan biri 1 ayda 15 kilo verse görüntüde değişiklik olur mu? hergün spor yapılsa

Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen yargılarken önce düşünün ben bu kiloda olmayı ister miyim hiç? kullandığım kortizonlu ilaçlar nedeniyle böyle oldum eğer onları kullanmasaydım felç kalıcaktım şimdi gelip bazıları öyle yorumlar yapıyorki keşke o ilaçları kullanmasaydım diyorum...

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• dert etme bile bebegim umarım verirsin ama herkesin bir kusuru var seni bununla sevecek birni bul :)

0|0
    0|0
    • böyle yorum yaptığım için teşekkür ederim ben bu kilo yüzünden intihara bile kalkıştım ve bana gelip böyle yorumlar yapıyorlar ben napayım allah aşkına

• sende benim için öylesin konuşalım yine olur mu öpüyorum seni şu an çıkmam gerek :)

• evet konuşalım yine :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba
    Sadece size özel hazırlanmış bir beslenme+antrenman kombinasyonu ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • yok. cok sagliksiz bir kilo kaybi deri sarkmasi. bile olabikir yavas yavas ber arkadasim. sert olarak olmasin.

0|0
    0|0
  • 1 ayda 15 kilo zor ama verdiğin her kiloda değiştiğini göreceksin eminim düzenli sporla epey kilo vereceksin.

0|0
    0|0
  • kilo verme işlemi en az 6 ay ile 1 sene arasına yayılıp düzenli beslenme spor uygulanırsa görüntü gayet iyi olur, onun haricinde tatil plaj için felan istiyorsanız 1 ayda bosuna 15 kılo verıp ( zaten zor) kaslarınızı kaybedersiniz yağlarınız daha cok bellı olur eminim şimdiki görüntü daha iyi olur...

0|0
    0|0
  • yok daha neler 1 ayda veremezsin ben 7 ayda sporlar 94 kilodan 81 kg düştüm spor ile , şu an çok fit durumdayıım :)

0|0
    0|0
  • çok kafaya takıyorsunuz her konuyu herşey insan için doğal bu olur

0|0
    0|0
  • 15 kilo hadi 10 kilo et al koy kenara bak bakalim fark edilir mi edilmez mi? :/

0|0
    0|0
  • sen 1 ayda 15 kilo ver e gel bide bana ver asdasdas ::D

0|0
    0|0
  • 1 ayda 15 kilo neden verceksin ki...6 ayda 15 kilo ver?

0|0
    0|0
  • Lafla peynir gemisi yürümez :D

0|0
    1|1
  • Olur tabikide deri sarkmasi falan diyenler oluo cahilligine veriyorum kaslar ister istemez ufaktan gelişir ve vucutu diri tutar o yönden korkun olmasin. Unutmasnlar ki fitness salonlarina kilolu erkekler yaglarini kasa donusturmeye gidiyorlar

1|0
    0|0
    • bro fitness ile ilgili ne kadar bilgin var bilmiyorum ama yağları kasa dönüştürmek diye bişey yoktur kulaktan dolma bir bilgidir 2 side ayrı dokulardır sadece oranlarıyla oynarsın ) eygünler

• zaten diyetisyene gidiyorum 6 öğün liste yazıyor her hafta kontrole gidiyorum ben sadece 1 ay boyunca sporu arttırmak istiyorum umarım işe yarar

• Yavrucum yaglari ben twister ile eritiyorum :) agirlik kaldirarak bel incelmez bir bir. Ikincisi eridikden snra mekik de cekiyorum hem erio hemde baklava dediğimiz bölge çalışıyor olay bu. Bacim sende sporu arttirmadan önce yinede hocana danis bu durumu senin birinci vazifen koşu yapmak olacaktr. Sporunu ve yemek olayini aksamadan uygularsan net sonuclar alacaksin

• elbet olurda değişiklik bir ayda 15 kilo çok fazla. sarkma yapıp görüntüyü bozma hem ele biraz et ses gelsin :)

0|0
    0|0
    • ben zaten hergün spor yapıcam 2 spor salonuna kaydoldum pazartesi başlıyorum ve ayrıca 6 öğün azar azar yiyicem diyetisyen kontrolünde ayrı olarak selülit masajı falan yaptırıcam :D
      ah şu ilaçları kullanmasaydım böyle olmayacaktım ama kullanmasaydım da felç kalıcaktım

• bayan yapacak anlaşılan bayana göre iş değil ama ya baskıyı tam veremezler :)

• bir güzellik salonuda ben açacam zaten :D

Kızlar Ne Diyor 3

• 86 kg be, el insaf. Kilo verilir de, o defarmasyon ölene kadar gitmez. Yerken neredeydi aklın kezban lan?

0|0
    3|0
    • hiç mi empati kuramıyosun kullandığım ilaçlar yüzünden böyleyim o ilaçları kullanmasaydım felç kalıcaktım

• Sporu dikkatli yapman gerekiyor ben 2 ay fitnessta yanlışlıkla kas yapıp ronaldo gibi gezmiştim :Dd

1|0
    0|0
    • çok mu ağırlık çalıştın :D

• tabii ki değişiklik olur ama ayda 15 sağlıksız.
    böyle derinde deformeler olur. yavaş yavaş ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...