Zirveye Ulaşmak Çok Zor !!!?

Merhaba millet. 8 aydır latin dans eğitimi alıyorum. İyi olmak için haftanın her günü 2 saatten fazla çalışıyorum. Elbette hatalarım olacaktır ama bazen bütün hataları bana yıkıyorlarmış gibi hissettiriyorlar. Başlangıç seviyesinde ki bir insana ileri seviye komutları verip doğru olmasını bekliyorlar. Bunu benim yapmam lazımmış falan filan. Bu tarz şeyler motivasyonumu bozuyor. Sadece bir işi yapmak için yapmam zirveye ulaşmaya çalışırım, hakkını vermek gerek her şeyin. Benim iyi dans etmemi istiyorlar bende bunu istiyorum araların da da en iyi dans eden benim bu yüzden mi bu kadar fırça yiyorum anlamıyorum. Kendi hatalarını alttan alırken aynı tavrı göremiyorum. Ayrıca aranızda dansla ilgilenen varsa ne kadar zamanda profesyonelleştiğini söyleye bilir mi?

Güncellemeler:
Soruma İlgi Gösterin Lütfen :D

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dans eğitim ve ortamlarını bilmem.

Ama işin içine bence biraz kıskançlık, biraz da çekememezlik girmiş. Bence sende ki potansiyeli farkettiler, çekemiyorlar, buna nazaran bir tepki geliyor.

Yani şöyle bir tavır;

-Eee madem iyi olacaksın kusursuz olcan, bak ayağının üç parmağı bastı, dikkat etsene.

gibi.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Buna verılecek en guzel cevap basamakları tek tek cıkmayı bılmelısın nasılkı aynı anda bır kac basamak bırden cıkamazsın kı sabaırlı olup er ya da gec hakkın olanı almayı bıleceksın sabaırlı ol kendıne olan ınancını guvenını asla yıtırme hayatında basarılar dılerım

1|0
    0|0
  • o birazda kişisel yetenek olayı değilmiydi zaman belirtmek yanlış olur kanımca

1|0
    0|0
  • sen gel bir boks çalıştırayım 1 ayda garanti oradaki herkesi döversin. Ne dersin ;) hem kendini savunmayı ogrenirsin

:)

1|0
    0|0
    • Kung fu öğrenmeyi düşünüyordum dün :D Ama zamanım yok

• Bacım kunfu karate bunlar boksun yanında tırı vırı bende karate yaptım zamanında boşmuş...

• 1. belki senden çok şey bekliyorlar 2. İnsan kendi hatalarını zor görür görse bile kabul etmek ettirmek istemez 3. Eğer bu şekilde devam edersen başarılı olacağına inanıyorum

1|0
    0|0
  • nekadar boş işlerle uğraşiyosunus hiç sevmem dans falannn:)))

1|0
    0|0
  • Inanmak basarmanin yarisidir ne kadar inanirsan o kadar basarili olursun

1|0
    0|0
  • Seni kıskaniyorlar... :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...