Bir kızın duygularıyla oynayan erkek, pişman olur mu?

Soru benimle ilgili daha çok oynadı mı bilmiyorum ama öyle hissediyorum çünkü beni seviyo gibi ümitler verdi sevdiğimi söylediğimde ise çok saçma bi tepki verdi kırıcı şeyler söyledi ve çok büyük konuştu sen kimsinki ben seninle konuşucam gibi oysaki zaten kendisi benimle konuşurdu her seferinde onun hergününde ben vardım yani hayatının büyük bir bölümünde yer almıştım.

Pişman olur mu bu kişi ? Yoksa ben pişman olması için bişeyler mi yapmalıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu insan pişman olmaz sende hiç bişey yapma bu tür insanları hayatından çıkar üstadın bi sözü vardır ''baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun , tadını kaçıranları hayatından çıkar'' bu şekilde unut onu herşeyini sil ve senin bu duygularına karşılık verecek biri illaki karşına çıkacaktır merk etme pişman etmen için ugraşma sonuçta ona pişman edicem dekende kin ve nefret duyucaksın onlarında bi duygu oldugu unutma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İntikam aslında senin istediğin. Nefretin kimseye faydası olmaz. Değersiz kişilere değer vermiş olursun. Bırak yeni hayata kucak aç.

0|0
    0|0

• Aynısını ben yaşadım kız yüz verdi, ilgilendi hatta geçip karşıma konuştu evet bunu bile yaptı sonra teklif edincede şaşırmış gibi davranıp reddetti ama hala bana bakıyor ve ilgi bekliyor :( zamanı gelince çok üzülücektir emin ol :D

0|0
    0|0
  • bazen ama daha çok kadın pişman olur

0|0
    0|0
  • pişman olsa bile sana bir yararı olmaz salla gitsin

0|0
    0|0
  • oynama gibi bişey yok hayırlı işlere vesile oluyorsun mutlu olman lazım bence :) ;)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani=?

• Neden istemiyim seviyorum diyorum?

• boş hayel bunlar zamanla geçer

Kızlar Ne Diyor 1

• Pişman olmaz o,sana değer vermeyene değer vermiceksin.İnan uğraşmana değmez,bırak her şeyi akışına

0|0
    0|0
Yükleniyor...