Hangi protein tozunu almalıyım sizce?

Hangi protein tozunu almalıyım sizce? Bilenler yazsın arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Güncellemeler:
www.biovitamin.com.tr/.../DSCF2024.jpg

Arkadaşlar bu ütünü aldım. Fiyatı her yerde sabit 179 tldir. helal ürün sertifikası vardır ve Yerli bir üründür tavsiye ederim.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Böbreklerini seviyorsan protein tozu kullanmamalısın.

0|0
    0|0
    • Supplementlerin doğru kullanımında zararından çok yararı vardır. Böbreklere veya başka bir yere.

• İç organlarda yağlanma yapıyor fakat göze alabilirim.

• Günde 5 öğün kullanırsa dediğin doğru ama sadece antremandan sonra 1 ölçek alırsa hiç bişi olmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sunu söylemeliyim. İlk önce beslenmenizi düzene sokmaya başlayın. Beslenme düzenli olmadıgı sürece supların yararını göremezsiniz adı üstünde besin destek ürünleri.

0|0
    0|0
    • Protein tozunun uzun vadeli kullanımlarının böbrek hastalıkları yaptığını göateren çalışmalar var ayrıca her suplement protein tozu değildir...

• Farkındaysan doğru kullandığın zaman dedim. Supplementler düzenli olarak kullanılmaz bunu bildiğini düşünüyorum. Ayrıca supplementin sadece protein tozu olduğunu söylemedim bunu nereden çıkardın

• Protein tozu hakkında verilmiş cevabımın altında gelip supplement yazarsanız elbette bu sonucu çıkarırım. Ayrıca supplementlerin nasıl kullanılacağına ve ne kadar kullanılacağına karar verecek birisi varsa o kesinle diyetisyen olabilir... Spor eğitmenleri, mağaza çalışanları ya da başka birisi değil... Bunlar karar verdiğinde neler olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Benim görevim insanları bu konuda uyarmak ve uymadıklarına onlara yardımcı olmak...

• En babaları Weider'dir ama pahalıdır bir başka önerim ise Whey vb Muscletech

0|0
    0|0
    • Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Hangi araştırmalara...
      Bir şeyler tavsiye ediyorsanız sonuçlarının sorumluluğunu da kabul etmelisiniz. Bu aralar böbrek hastalıklarıyla çok uğraşır olduk özellikle de spor salonlarındaki kişilerin tavsiyeleriyle protein tozu kullananlar nedeniyle... Protein almak için çok çeşitli besinler varken protein tozuna hiç ama hiç gerek yok.

• Neden kiziyosun ki :)

• optimum gold standart %100 whey iyidir. amerikada ve türkiyede en çok tercih edilen zaten

0|0
    0|0
  • böbreklere zararlıymış alma dayım 40 yaşında önceden kullandı bu protein tozunu şu an böbreklerinden sorun çekiyor

0|0
    0|0
  • weider almanı öneririm.

0|0
    0|0
  • hard-line

0|0
    0|0
Yükleniyor...