Kapat

Kızlar neden terk edersiniz amacınız ne? Uzaydan mı geldiniz siz?

Arkadaşlar neden terk ediyorsunuz gidiyorsunuz peki ya terk edip kimseyi onun gibi sevemediğiniz ya da pişman olduğunuz oldu mu sıkılırsınız hani şöyle bir kafamı dinleyeyim dersiniz silersiniz herşeyden sonra pişmanlık duymazmısınız bir insana alışmak zordur siz alıştığınız sevdiğiniz sonucta onca zaman verdiğiniz insanı özlemez misiniz çok merak ediyorum ya uzaylı mısınız siz ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yardım edin o beni faceden silmişti neyse 2 hfta falan oldu dogum gunu vrdı htta o zamanda arayamamıstım neyse bende o da msn e cok sık girmezdik hiç girmezdik htta öyle bir girim dedim bi baktım onun ismi yazıyor benim kalbim yerinden hopladı dışarda olarak görünüyordu hemen cevrimdişi yaptım kendimi biraz durdum 10 saniye içinde gelişti herşey beni gördü galiba bi baktım ismi gitti hotmailden profiline bakayım dedim arkadaş olarak ekle yazıyordu cok kötüyüm şu an off neden öyle yptı:(
4 aydır ayrıyız 2 ay pesine kostum sonra hiç aramadım dün durduk yere mesaj geldi numarasını da silmiştim sasırdım bu ne demek ya.. mehmet krıldım kırıldın ilişkimiz bitti ama merak ediyorum yolda selam veremeyecek kadar kötümüyüz senle ? yazmış nedir bu arkadaşlar :S cevap veremedim ben kaldım böyle bekliyorm

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• sana uzaylılar denk gelmiş,dünyalılar terk etmiyor :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• uzaylılar terk mi ediyormuş, aa bilmiyordum

2|1
    0|1
  • neptünden geldik hacım

1|1
    0|0
  • barış için geldik kardeşşşşş

0|0
    0|2
  • kal dedinizde kalmadık mı :kalmamzaten:

0|0
    0|1
  • biz kızlarda şöyle diyelim o zaman : erkekler neden terk edersiniz amacınız ne ? Uzaydan mı geldiniz siz ? bizim içinde bu geçerli heralde

0|0
    0|1
  • siz niye terkedersiniz.hayvan mısınız siz?

2|1
    0|2
    • Yemin ederim bir kez olsun terk etmedim şu anda da ağlıyorum 4 sene önce bir kız terk etmişti ona dokunmadığım için unutmuştum ama bu kızla 1 bucuk yıl cıktık terk etti 3 aydır unutamıyorum kokusu sesi hiçbirşeyi cıkmıyor tmam hatalarım var ama neden gider ki insan ben bir kez olsun terk etmedim bacım ağlıyorum su an yalan mı söylicem yok mu terk etmeyecek kız ya nedir bu :(

• hayırlısı olsun ne diim.

• Hani zaman derler ya zaman gçtikce daha cok arttı acım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...