Boksör olmak için ne yapmak gerekir?(Kendi çapımda)?

Selam arakdaşlar, boksör olmak istiyorum ama kursa gitmek istemiyorum. Eve kum tobası almayı düşünyorum. Hafif kiloluyum. Bu kilo verdirir mi? Sonuçta yorulcaz, terlicez. ?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• ısınma amaçlı evvela sırtında iki çimento, kum felan.. olmazsa köyde harman zamanı iki-üç kasa çeç çeksen.. mekik şınav bu işin leblebisi tabi.. hep filimlerde öyle olmuyormuydu:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu spora başlarken ne çok aç ne çok tok olman gerekiyor. Ben taekwandoya gidiyordum, oradan söylüyorum. Benim amacım kilo vermek değildi, sadece çok seviyordum bu sporu. Sonra bırakmak zorunda kaldım da neyse. Ben oraya başlarken çelimsiz, bir deri bir kemikli bir şeydim. Spor yaptıktan sonra çok acıkıyordum, iştahım falan baya açıldı. Sonra kilo aldım, şişman olmadım, yaşıma uygun bir hale geldim ve hep öyle kaldım. Bu kişiden kişiye değişen bir şey ama. Belki sen kilo verirsin ama ben aldığımı söylüyorum :D
    Antrenörümüze söyledğimde '''tartışılır bu konu'' demişti :D

0|0
    0|0
  • git ajansa vur masaya ben boksör olacam lan diye bağır sonra polisler gelsin, onları tek iteklemeyle yere düşür kanıtla kendini ya la

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben eski bir boksör olarak söylüyorum evde boks öğrenemessin boks futboldan daha çok yoran ve insanı dinamikleştiren güçlendiren bir spordur ve dünyanın en zor sporudur yumruk yiyen bilir eldivenle adamın beyni dönüyor herifler hergün kum torbası dövüyor demir gibi yumrukları var Boks salonda yapılır ha sen temelini öğrenmek istiyorsan al bir kum torbası tak bandajını kroşe felan dene ama bileğini kırabilirsin yanlış hareket sonucu ayak hareketlerini yapabileceğinide sanmıyorum evde kısaca evde boksör olamassın göründüğü gibi kolay değil kaç boksör öldü burnu parçalandı öyle göründüğü acıtmayan bir şey değil tek yumrukta beyin kanaması geçirenler var lisans alsan bile evde öğrendiğin boksla hiç bir şey yapamassın ringte gebertirler seni.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kilo verirsin ama dikkat etmen gerek yanlış atılan herhangi bir yumruk seni sakatlayabilir, kum torbasıyla çalışırken ilk öğrenmen gereken yumruğun nasıl atılacağıdır, yani yumruk nasıl atılır olmalıdır, bence bu işi bilen birinden ilk etapta destek almandır

0|0
    0|0
  • arada stres atmak icin bende düsünüyorum öyle kum torbası falan :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle kursa gitmen sart kardesim baska türlü olmaz

0|0
    0|0
  • Ben 7 senedir mhay thai ile uğraşıyorum milli olarak. Şampiyonluğunda var ve şampiyonlar sadece salonlardan çıkmaz içinde bu işi yapacak heves olacak.

0|0
    0|0
    • Ben sadece stres atmak için yapıcam :D Kendi mesleğim var :D

• Ozaman seni kum torbası yaparlar ilk 1 ay zaten anca dayak yersin sonra öğrenirsin

• kardeşim yaşın geçmiş artık prof boksör olamassın ama kendi çapında takılırsın

0|0
    0|0
    • Kaç yaşında başlıyor ki bunun eğitimi? Merak ettim. Ben 21 yaşındayım.

• ohooo 8 15 arası başlar kanka çok uzun çaplı kondisyon eğitimi lazım

• o zman boksör olmazsın boks.. olursun her şey kursuna gidilmeli

0|0
    0|0
  • Tabi sonra ters bir hareketle kolunu kırıp 6 ay sürün.

0|0
    0|0
    • Kemiklerim kalındır. Kolumun üzerine kaldırm taşı düştü bişey olmadı :D Haklısın sakat tarafı var. :)

• gecmıste ıyıce bır dayak yemen lazım

0|0
    0|0
  • ben 5 sene boksör yaptım

0|0
    0|0
    • Bende tam vücüt geliştirmelik bir vucut var. Kendi çapımda doğal yollarla o bölgeleri şişirdim. Boks kaslarda yırtılmayı sebep olduğu için obölge daha çok geliştiğini söylediler. Yanılıyormuyum?

• evt doğru söylüyorsun ama şimdi ben mankenim

• Eve aldığın kum torbaları veya araç gereçler sana pek yararı olmaz. Olur ama boksör olmak için olmaz. İşte güçten daha önemli birşey varsada oda tekniktir. Bir profoyonelden destek almalısın. Yoksa bütün çaban gayretin boşa gidebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...