Büyüye İnanırmısınız Arkadaşlar?

Merhaba arkadaşlar, Ben fala büyüye pek inanan bir insan değilim ama arkadaşım bugun birini aradı , sonra telefonu bana verdi bende konuştum , Adam benimle ilgili öyle şeyler söylediki vallahi tüylerim diken diken oldu. Sonra adam evde şunları felan ara dedi , aradım ve buldum hakkaten. Ya adamın tahminleri ve 6. hissi inanılmaz güçlü ya da büyü diye bir şey var galiba? Yoksa yokmu:)) Böyle bir tecrübesi olan varmı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın senle kafa yapmış :d ayrıca evind ebirşeyle rolması büyülendiğin anlamına gelmez evine senden izinsiz birileri girmiş veya arkadaşların sendne isinsiz birşeylerşle oynamış demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu konular hep ilgimi çekmiştir ve varlığından korkarım açıkçası. Dua etmekten başka bir çare yok galiba buna

0|0
    0|0
  • Nazara da büyüye de inanırım

0|0
    0|0
  • Evet, büyüye inanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim arkadaşın sana şaka yapmış.. Öyle birşey yok hiç film izlemiyor musun ya? Hiç mi ibret almıyorsunuz? Büyü işi çok zor iş çok gizli bir ilimdir her önüne gelen yapamaz seçilmiş kişiler yapar.. Arkadaşın seninle ilgili şeyleri söylemiş aradığın kişiye bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar hayranı olduğum bir konu büyü . . ama korkumdan devam ettiremedim. . Büyüye inanmam diye bişey de yokçünkü son derece gerçek birşeydir. . Türkiye'de yıldıznameyi okuyabilen 3 kisi vardı. . bunlardan biri Kayseri'de 2 yıl önce vefat etti. . Büyü yapması kolay fakat çözmesi zor bir iştir. . İsteyen herkes büyü yapabilir ama sonradan sonuçlarına katilmak zorundadır. .

0|0
    0|0
  • Duydum, görmedim , inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kur'an Okuyan biri değilsiniz sanırım?

0|0
    0|0
    • Okurum )) ama yanlış bilmiyorsam kurandada yoktur demiyorki , yasak diyor.

• Büyü ile alakalı ayetler var diye biliyorum ayrıca Cinlerin gayptan bilgiler aldığna dair ayetlerde var

• O arkadaşının 6. hissi değil cinleri var Zuzula kabilesinden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...